Сокаль і Сокальщина :: Вибори - 2006: : Список політичних партій,
блоків, громадянських організацій
|
Список політичних партій
(блоків) зареєстрованих Сокальською міською територіальною виборчою
комісією для участі у виборах депутатів Сокальської міської ради
26 березня 2006 р.
Постанови Сокальської міської територіальної
виборчої комісії
№ 21, №22 від 11.02.2006 р, №29, №32,
№33, №36, №37, №38, №39, №40, №41, №43, №44 від 14.02.2006 р., №
47 від 21.02.2006 р.
Блок Юлії Тимошенко
1 |
Пашковський
Роман Євгенович |
Сокальська центральна районна Лікарня |
Лікар – хірург |
04.04.1955 |
2 |
Евель
Володимир Іванович |
Черврноградський склад вибухових матеріалів
|
Підривник |
09.11.1952 |
3 |
Конопльов
Володимир Андрійович |
Пенсіонер |
|
07.06.1940 |
4 |
Сольвар Олег Марянович |
Управління пенсійного фонду України |
Завідувач юридичним відділом |
22.09.1978 |
5 |
Король Галина Петрівна |
Сокальська санітарно-епідеміологічна станція
|
Завідуючий відділом |
12.07.1950 |
6 |
Цимборський Ярон Іванович |
Шахта «Візейська» |
Голова колективу фізкультури |
|
7 |
Музика Євгеній Іванович |
Тимчасово непрацюючий |
|
|
8 |
Вець Ігор Васильович |
Шахта № 2 |
Слюсар-налагоджувальник |
|
9 |
Підкіпняк Ярослав Володимирович |
Пенсіонер |
|
|
10 |
Кручкевич Михайло Степанович |
СВК № 47 |
Заступник начальника |
|
11 |
Чоп Ігор Зеновійович |
Тимчасово непрацюючий |
|
|
12 |
Бородкіна Тетяна Аркадіївна |
Пенсійний фонд |
Заступник начальника |
|
13 |
Іванус Сергій Іванович |
РВУ МВСУ |
Старший інспектор групи охорони громадського
порядку |
|
14 |
Мачевська Ліля Богданівна |
Тимчасово непрацюючий |
|
|
15 |
Повзун Віталій Богданович |
Підприємець |
|
|
16 |
Шикула Ласлав Мікловшович |
Пенсіонер |
|
|
17 |
Лисяк Оксана Михайлівна |
Тимчасово непрацюючий |
|
|
18 |
Яніцька Тетяна Михайлівна |
Сокальський ліцей |
Керівник гуртка крою та шиття |
|
19 |
Кокотень Олег Васильович |
Тимчасово непрацюючий |
|
|
20 |
Гірник Богдан Петрович |
ТзОВ «Сокальський агрошляхбудсервіс» |
Завідуючий організованою лотковою торгівлею
|
|
21 |
Фенчин Ростислав Іванович |
Сокальська центральна районна Лікарня |
Лікар - педіатр |
|
22 |
Грицишин Олег Васильович |
Тимчасово непрацюючий |
|
|
23 |
Борис Віра Володимирівна |
|
|
|
24 |
Муц Світлана Володимирівна |
Сокальський районний центр зайнятості |
|
|
25 |
Видалюк Василь Васильович |
Тимчасово непрацюючий |
|
|
26 |
Альмі Людмила Борисівна |
Підприємець |
|
|
Блок Костенка Плюща
1 |
Щербатий Михайло Йосипович |
Автошкола ЛДОНКК |
Майстер виробничого навчання |
25.10.1962 |
2 |
Наумчук Ігор Степанович |
Автошкола ЛДОНКК |
Завідувач Сокольською Авто школою |
28.09.1968 |
3 |
Дубінка Сергій Мефодійович |
Пенсіонер |
|
06.10.1937 |
4 |
Лукасевич Юрій Степанович |
Підприємець |
|
19.04.1962 |
5 |
Гой Петро Іванович |
Автобаза «УЗУ» |
Головний інженер |
04.01.1942 |
6 |
Канцір Марія Володимирівна |
ВАТ «Вірність» |
Економіст |
|
7 |
Товарянська Оксана Петрівна |
Тимчасово непрацюючий |
|
|
8 |
Смаль Мирослава Василівна |
ЗСШ с.Забужжя |
Вчитель |
|
9 |
Васько Світлана Василівна |
Сокальське споживче товариство |
Бухгалтер |
|
10 |
Синявська Марія Михайлівна |
Сокальський РЕМ |
Контролер |
|
Народний Блок Литвина
1 |
Міштурак Степан Степанович |
ПАФ «Птахівник» |
Директор |
09.01. 1944 |
2 |
Козакевич Володимир Леонідович |
Сокальська Міська Рада |
Заступник Голови |
04.08.1953 |
3 |
Бурка Ірина Анатоліївна |
Сокальський районний територіальний центр
по обслуговуванню одиноких та малозабезпечених пенсіонерів
|
Завідуюча відділом соціальної допомоги |
08.02.1972 |
4 |
Климчик Олег Петрович |
Підприємець |
|
07.05.1974 |
5 |
Шкляр Андрій Зеновійович |
Сокальська районна державна лікарня ветеринарної
медицини |
Лікар епізотолог |
16.09.1978 |
6 |
Дідик Василь Михайлович |
Підприємець |
|
|
7 |
Кущак Ігор Мирославович |
Управління агропромислового комплексу |
Головний спеціаліст з охорони праці |
|
Опозиційний блок "Не так"
1 |
Ляліна Надія Романівна |
Тимчасово не працює |
|
26.09.1961 |
2 |
Войтичук Віктор Георгійович |
Підприємець |
|
26.03.1970 |
3 |
Манячин Віталій Ярославович |
Тимчасово не працює |
|
09.12.1971 |
4 |
Істомін Анатолій Вадимович |
Тимчасово не працює |
|
23.12.1965 |
Виборчий Блок « Народний Союз Наша Україна»
1 |
Чугай Тетьяна Степанівна |
Сокальська Міська Рада |
Секретар |
17.01.1944 |
2 |
Паньків Євгеній Григорович |
Підприємець |
|
28.06.1959 |
3 |
Мельник Надія Миколаївна |
ПТЛ м.Сокаль |
Майстер виробничого навчання |
04.07.1950 |
4 |
Красільчук Ольга Степанівна |
ПТУ -3 |
Директор |
09.09.1958 |
5 |
Поліщук Марія Зіновіївна |
Будинок учнівської творчості |
Директор |
12.10.1964 |
6 |
Бабух Андрій Михайлович |
Підприємець |
|
|
7 |
Зарічний Богдан Степанович |
Районна державна адміністрація |
Завідуючий сектором зв’язків |
|
8 |
Саганська Олена Віталіївна |
Центральна районна лікарня |
медсестра |
|
9 |
Михайлевич Валетина Іванівна |
СЗШ №5 |
Директор |
|
10 |
Бондар Віктор Валтасарович |
ПП «Комунальник» |
Юрист |
|
11 |
Кіпень Володимир Михайлович |
МКП «Теплокомуненерго» |
Директор |
|
12 |
Олейчук Віктор Миколайович |
Підприємець |
|
|
13 |
Коноплицька Марія Богданівна |
ДП «Львіввугілля» |
Керівник інформаційної служби |
|
14 |
Петрощук Богдан Іванович |
Управління праці та соціального захисту |
Спеціаліст |
|
15 |
Шамборовська Марія Степанівна |
МТВПП «Ніка» |
Директор |
|
16 |
Сорочинський Олександр Олексійович |
Підприємець |
|
|
17 |
Батюк Мирослава Сергіївна |
Тимчасово не працює |
|
|
18 |
Саврук Лев Володимирович |
ТзОВ «ЛТ Буд» |
Директор |
|
19 |
Конончук Лілія Михайлівна |
НД «Сокаль» |
Методист |
|
20 |
Чабан Юрій Любомирович |
ЛОД АППБ «Аваль» |
Заступник начальника |
|
21 |
Огінський Володимир Богданович |
Управління праці та соціального захисту населення
|
Начальник |
|
22 |
Лобода Тетяна Петрівна |
Бібліотека |
Директор |
|
23 |
Михайлов Василь Ігорович |
Пенсіонер |
|
|
24 |
Бій Богдан Степанович |
Міський ринок м.Червоноград |
Продавець |
|
25 |
Левчук Зоряна Святославівна |
Підприємець |
|
|
26 |
Скибінська Валентина Василівна |
СЗШ с.Жвирка |
Вчитель |
|
27 |
Кремінець Наталія Євгенівна |
Школа-дитсадок |
Директор |
|
28 |
Лановой Валентин Миколайович |
Підприємець |
|
|
29 |
Виглінська Галина Іванівна |
УЕГГ |
Слюсар |
|
30 |
Саганська Надія Степанівна |
Тимчасово не працює |
|
|
31 |
Чабан Любомир Теодозійович |
Сокальська Міська Рада |
Заступник міського голови |
|
32 |
Мамуладзе Ольга Миколаївна |
НД «Сокаль» |
Директор |
|
33 |
Шпак Роман Мар’янович |
Відділ Освіти РДА |
|
|
Партії Віче
1 |
Ділай Володимир Степанович |
Підприємець |
|
24.06.1962 |
2 |
Сташко Роман Андрійович |
Підприємець |
|
05.05.1968 |
3 |
Чепіль Ярослав Богданович |
ТзОВ «Аніс» |
Директор |
14.10.1971 |
4 |
Вітик Ярослав Іванович |
Сокальська центральна районна лікарня |
Закупник головного лікаря |
29.11.1948 |
5 |
Касьян Руслан Миколайович |
ПП «Сокальбуд» |
Директор |
02.04.1975 |
6 |
Михайлевич Юрій Ярославович |
СЗШ №5 |
Вчитель |
|
7 |
Зіньків Віктор Богданович |
Підприємець |
|
|
8 |
Чалчинська Галина Фердинандівна |
Сокальська Районна Рада |
Радник з юридичних питань |
|
Партія «Відродження»
1 |
Яцик Ярослав Петрович |
Сокальська Автостанція «Львівавтотранс» |
Начальник автостанції |
21.07.1958 |
2 |
Вірт Іван Володимирович |
Голдержінспекція на автомобільному транспорті
|
Провідний спеціаліст |
05.08.1954 |
3 |
Стародуб Василь Олексійович |
ВАТ «Буг» |
Голова правління |
27.12.1962 |
4 |
Щепітка Дарія Ярославівна
|
Сокальська Автостанція «Львівавтотранс» |
Старший товарний касир |
25.09.1958 |
5 |
Йовик Тетяна Володимирівна |
Сокальська Автостанція «Львівавтотранс» |
Товарний касир |
24.02.1958 |
Реформи і порядок
1 |
Леськів Богдан Володимирович |
«Сокальжитлокомунсервіс» |
Директор |
30.04.1952 |
2 |
Ющенко Віктор Леонідович |
Підприємець |
|
03.05.1969 |
3 |
Чекан Степан Титусович |
УЕГГ |
Головний інженер |
05.01.1951 |
4 |
Козіброда Ігор Євгенович |
ДП «Карбон» |
Механік цеху ВСВ |
10.11.1973 |
5 |
Гайдаш Юрій Сергійович |
Підприємець |
|
30.12.1961 |
Демократична Партія України
1 |
Ільчишин Данія Михайлівна |
СЗШ №4 |
Вчитель |
12.07.1946 |
2 |
Борис Марія Миколаївна |
Пенсіонер |
|
04.05.1947 |
3 |
Лисий Богдан Васильович |
2-га Львівська дистанція сигналізації та
зв’язку |
Старший електромеханік |
19.07.1959 |
4 |
Повзун Богдан Семенович |
УЕГГ |
Начальник служби режимів газопостачання |
12.06.1951 |
5 |
Чугаєвський Володимир Йосипович |
Пенсіонер |
|
23.05.1949 |
Партія Регіонів
1 |
Студент Володимир Богданович |
Підприємець |
|
15.07.1974 |
2 |
Конашевич Наталія Романівна |
|
|
16.01.1975 |
3 |
Ярощук Віктор Володимирович |
Тимчасово не працює |
|
15.03.1976 |
Соціалістична партія
1 |
Радик Андрій Васильович |
ПД «Львіввуглезбут» |
Помічник директора |
16.11.1978 |
2 |
Кінах Андрій Михайлович |
Підприємець |
|
06.03.1971 |
3 |
Мулявко Марко Олексійович |
Сокальське РВ УМВСУ |
Помічник начальника. Оперативний черговий
|
09.04.1974 |
4 |
Михайлевський Анатолій Володимирович |
ПП Кінах |
Механік |
29.04.1971 |
5 |
Ковальов Євген Петрович |
Пенсіонер |
|
20.12.1932 |
6 |
Коростень Людмила Михайлівна |
Пенсіонер |
|
|
7 |
Йонка Михайло Дмитрович |
Пенсіоне |
|
|
8 |
Ваврів Михайло Степанович |
ТзОВ «Оригінал» |
директор |
|
Громадянська партія Пора
1 |
Петрушка Василь Ярославович |
Сокальська районна центральна лікарня |
Стоматолог |
17 .10.1975 |
2 |
Войтюк Володимир Володимирович |
«Євролюкс» |
Менеджер |
16.10.1982 |
3 |
Покотюк Олена Миколаївна |
Музей |
Головний редактор газети «Храм серця» |
17.09.1972 |
4 |
Бабух Олександра Василівна |
ТзОВ «Експрес» |
Директор |
03.10.1961 |
5 |
Кіс Тарас Ігорович |
ТРК «Сокаль» |
Комерційний директор |
08.02.1979 |
6 |
Цюпа Надія Іванівна |
Сокальське ОГХ |
Директор |
|
7 |
Кмечак Маряна Василівна |
Підприємець |
|
|
8 |
Костенко Тетяна Володимирівна |
Ательє «Аріадна» |
Закройщик |
|
9 |
Детерьова Марія Степанівна |
Тимчасово не працює |
|
|
10 |
Колтонюк Наталія Степанівна |
Студентка |
|
|
Партія Промисловців і Підприємців
1 |
Семчук Леонід Володимирович |
Червоноградський державний технікум гірничих
технологій та менеджменту |
Викладач |
16.05.1952 |
2 |
Тракало Богдан Максимович |
Підприємець |
|
27.06.1958 |
3 |
Підганюк Лідія Ярославівна |
Обласний благодійний фонд |
Куратор |
28.08.1959 |
4 |
Шутовський Іван Анатолійович |
ПП «Авангард» |
Директор |
07.07.1966 |
5 |
Савчук Зоя Йосипівна |
Підприємець |
|
16.07.1948 |
6 |
Дудик Оксана Ігорівна |
Еврокредит |
Інспектор по кредитах |
|
7 |
Романяк Олег Іванович |
Підприємець |
|
|
8 |
Багрій Орися Володимирівна |
Підприємець |
|
|
9 |
Покотило Роман Петрович |
Підприємець |
|
|
10 |
Федячко Юрій Іванович |
СУГГ |
Інженер |
|
11 |
Вихтюк Зоряна Євстафіївна |
Підприємець |
|
|
|
|
|
Результати
голосування
Передвиборчі програми партій
Список
кандидатів на посаду міського голови м.Сокаль зареєстрованих Сокальською
міською Територіальною виборчою комісією для участі у виборах міського
голови м.Сокаль
Список
політичних партій (блоків) зареєстрованих Сокальською міською територіальною
виборчою комісією для участі у виборах депутатів Сокальської міської ради
Список
політичних партій, блоків, громадянських організацій, зареєстрованих Сокальською
РТВК для участі у виборах депутатів до Сокальської районної ради
ПОСТАНОВИ
№39,40,41 Сокальської РТВК Про затвердження результатів жеребкування ...
Список
зареєстрованих районних та міських осередків політичних партій
|