** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Історія

І.Вашків ::"Сокаль і Прибужжя"::

Сокаль і Сокальщина :: Історія :: І.Вашків Сокаль і Прибужжя

 

ПАРТІЇ І ГРОМАДСЬКІ ОГРАНІЗАЦІЇ

Останні роки внесли значні зміни в політичний «пейзаж» Сокальщини. Тут діє дванадцять партійних районних організацій і осередків: Аграрної партії України (голова Йосиф Врубель), Демократичної партії України (Володимир Чугаєвський), Конгресу українських націоналістів (Орест Викрикач), Народно-демократичної партії (Леонід Семчук), Руху (Любомир Чабан), Української республіканської партії (Ганна Волкова), Соціал-демократичної партії (об'єднаної) (Іван Кравчук), Соціал-демократичного союзу (Олег Кожушко), «Демократичного союзу» (Олег Саламанчук), Партії реформи і порядок (Ігор Левчук), Української християнсько-демократичної партії (Степан Думанський) та Партії зелених України (Борис Кусий).

У Сокальському районі також є сім громадських організацій: «Просвіта» (голова Ігор Дацюк), Конгрес української інтелігенції (Станіслав Дасюк), Спілка політв'язнів (Марія Грицай), Товариство «Холмщина» (Анісія Петришин), Союз українок (Ярослава Медвідь), Братство вояків УПА (Петро Салагуб), Рада ветеранів війни і праці (Володимир Гоголевський).

В районі також діють молодіжна організація «Сокіл» (Віктор Ксенюк), Прибужанський благодійний центр «Цвіт України» (Петро Демчина), Благодійний фонд «Карітас-Сокаль» (Ярослав Кащук).

Найбільші районні партійні організації мають на Сокальщині Аграрна партія України (2000 чоловік), Конгрес українських націоналістів (286), Рух (110) та Демократична партія України (100).

Значна частина партійних і громадських організацій та осередків малочисельні і нічим себе у суспільно-політичному житті району не проявляють, а подають свій голос хіба що під час виборчих кампаній, що й засвідчує про їх існування.

 
назад      далі
 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:31, 8 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464