Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua               /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Обговорити на форумі

Сокаль і Сокальщина :: Храм серця:: березень 2005р.

повернутися на головну Храму серця
повернутися до березневого номеру
Автор: Оленка ПОКОТЮК

Сокальчанин ПАВЛО ОСОС – лауреат ІІІ премії «ДИТЯЧОГО ПІСЕННОГО ВЕРНІСАЖУ в Києві

 

У Києві 24-26 березня відбувся VI Всеукраїнський фестиваль дитячого та юнацького мистецтва «Дитячий пісенний вернісаж – 2005», в якому брало участь 300 учасників з різних куточків України. Приємно, що серед його учасників був і учень Сокальської школи мистецтв ім.В.Матюка Павло Осос, який став лауреатом ІІІ премії в середній віковій групі серед естрадних солістів-вокалістів. Він виконував пісні «Помаранчева веселка» і «Чудове свято», написані на власні слова.

Заключний гала-концерт лауреатів фестивалю відбувся у Національному палаці «Україна».

Музику до пісень Павла написала Ольга Пенюк, готувала по вокалу Тетяна Гнатюк, звукорежисер Віктор Знак, аранжувальник Ігор Шибанов.

Першою важливою вокальною спробою був міжрегіональний фестиваль-конкурс «Української народної пісні» (Рівне, квітень 2004 р.), у травні цього ж року Павло – дипломант фестивалю «Мамині зіроньки» (м.Сокаль).

Досить плідним та вдалим видався 2004 рік для Павла, вже восени він став лауреатом ІІІ премії в середній віковій групі, серед естрадних солістів-вокалістів VII Всеукраїнському фестивалі дитячого та юнацького мистецтва «Веселі канікули осені-2004».

Павло з радістю по¬ділився своїми враженнями від фестивалю, а також планами на майбутнє. Відразу після фестивалю отримав запрошення на телевізійну програму «Зірки на сцену», фестивалю «На хвилях Світязя», а ще на Міжнародний фестиваль «Ялтинське літо-2005», правда на цей конкурс шукатимуть меценатів.

Бажаємо Павлу нових творчих успіхів та злетів!


     

 

  Пиши українською
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:50, 16 вересня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове. 8-066-37-90-464