Для визначення якості роботи Сокальського проекту
«Добробут кожної людини – запорука демократії» протягом травня
було проведено чергову фокус-групу та опитування із залученням
представників цільової групи (учасників Клубу літньої людини).
Одним із досягнень вже пройденого етапу є
добра поінформованість сокальчан про проект. З цього випливає,
що, як сказали респонденти, є велика зацікавленість до проекту
з боку жителів міста. Люди мають бажання і беруть активну участь
у громадському житті міста, зокрема даного проекту.
В Клуб літньої людини, який діє при проекті,
щоразу вливаються нові сили, нові люди, бажаючі себе реалізувати,
які не хочуть жити «за бортом», хоч їм «надцять» років.
Саме почуття колективізму згуртовує всіх учасників
Клубу. Тут проводяться тематичні зустрічі з юристом, психологом
та ін., відзначаються свята.
Що ж привело цих людей в проект? Гасло «Добробут»!
Адже кожен хоче і має повне право жити добре. Саме через реалізацію
проекту вирішуються актуальні проблеми міста, громадян, створюються
нові робочі місця для інвалідів, зачіпається проблема неофіційної
зайнятості молоді...
Клуб літньої людини згуртував довкола себе
творчих, ініціативних, небайдужих людей, які стали активними
громадськими діячами. Учасниці Клубу на волонтерських засадах
проводять для дітей та молоді гуртки в’язання, вишивання, шиття,
передаючи свої секрети майстерності. Виконуючи таку важливу
громадську роботу, чуються потрібними, зреалізованими, зникає
відчуття самотності, забувають про хвороби, ведучи активний
спосіб життя. Самі учасники дуже тішаться, що є такий Клуб,
планують зробити альбом історії Клубу з фотографіями.
Попереду ще активна підготовка до запланованих
масових заходів, екскурсійних поїздок до Крехова, Почаєва.
Активність Клубу досить велика, учасники з
задоволенням відвідують семінари, тренінги, що вже відбувались
в Червонограді, Львові та Сокалі. Незважаючи на свій вік, прагнуть
нових знань та набувають ділових якостей.