«В школі громадського лідера для мене важливу
роль відіграють тренінги. Навчання проходить у дуже цікавій
формі. В групі панує дружня і невимушена атмосфера. Немає вчителя
і учнів, ми всі – одна команда. Це велика заслуга наших тренерів
Оксани Зубрицької та Андрія Залужного, які вкладають у наше
навчання багато знань, сили і терпіння. Кожна тема по своєму
цікава, дізнаюсь багато нового.
Після тренінгу відчуваєш набагато більше впевненості
в своїх силах. Починаєш усвідомлювати, що у тебе є не тільки
обов’язки, а й права, які ти можеш захищати і відстоювати. Хочеться
допомагати іншим людям у вирішенні їхніх проблем, адже, якщо
є мета і бажання, ми можемо подолати багато труднощів і завдяки
знанням, які ми отримуємо, починаєм розуміти, що все в наших
руках.
Після прослуханих тем розумієш, що потрібно
активніше брати участь у громадському житті нашого міста, не
бути просто пасивним спостерігачем. Нам вирішувати, який шлях
обирати до нашого добробуту.»
Оксана Ямова, учасниця школи