** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Культура :: Музичний олімп

У полоні чарівних звуків :: Музичний Олімп

Андрій Хавунка

 

Закінчив Сокальську музичну школу по класу скрипки (викладач Є.Іваницька). Навчався по інших предметах у викладачів: О.Пенюк, П.Крука, І.Далика. Після закінчення середньої школи вступає у Львівську Політехніку.

В цей період веде активну громадську і концертну діяльність, як гітарист і вокаліст. Один із найкращих виконавців авторської пісні у середовищі громадської організації "Студентське братство Львівської політехніки".

Він є автором обробок пісень Ігора Особіка, також займався обробками українських народних пісень. Деякі пісні були написані ним спільно з Ігором Особіком.

Активний учасник "Студентської революції на ґраніті" (учасник студентського голодування, а пізніше – учасник загону охорони голодування, яке відбувалося у жовтні 1990 року в Києві ).

Керівник і соліст концертної групи того ж Студентського братства.

Він виконує багато пісень. Тематика пісень різноманітна. В них розкрито суспільно-політичні теми, патріотика, лірика та жарти. Зачаровує слухачів і сила звучання його чудового баритону та щирість виконання творів.

Андрій продовжує навчання і здобуває професійну музичну освіту в інституті культури м. Рівне, а згодом у Львові, де навчається в Львівській державній музичній академії ім. М.Лисенка по класу сольного співу. Він є одним з учасників дуже відомого у Львові, в Україні та за її межами чоловічого вокального октету «ОРФЕЙ» з яким гастролює в багатьох країнах світу. «Орфей» з успіхом гастролює в Італії, Голандії, Франції, Америці, Німеччині. Він є лауреатом багатьох міжнародних фестивалів і конкурсів.

Зараз Андрій Хавунка є солістом Львівського національного державного театру опери та балету ім.Соломії Крушельницької.

 


 

 

 

 


RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
12:46, 31 жовтня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464