** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокальщина. Книга пам’яті України. 1914 – 1990

 Книги | Автори

Сокальщина. Книга пам’яті України. 1914 – 1990
Нечай Богдан

 

ст. 502

*

сКозань Петро, член ОУН, стрілець УПА. Загинув у боротьбі за незалежну Українську державу. Дата, обставини, місце загибелі і поховання невідомі.
Кондрацький Володимир, член ОУН, стрілець УПА. Загинув у боротьбі за незалежну Українську державу. Дата, обставини, місце загибелі і поховання невідомі.
Красько Василь, член ОУН, стрілець УПА. Загинув у боротьбі за незалежну Українську державу. Дата, обставини, місце загибелі і поховання невідомі.
Красько Михайло, член ОУН, стрілець УПА. Загинув у боротьбі за незалежну Українську державу. Дата, обставини, місце загибелі і поховання невідомі.
Сенюк Михайло,1923 р.н., член ОУН, стрілець УПА. Арештований польською поліцією у 1938 р. Відбував покарання в концтаборі Береза Картузька. Звільнений у вересні 1939 р. після розвалу Польщі. Загинув у 1944 р. в бою з загоном військ НКВС біля с. Голуб’є Грубешівського повіту, Польща. Похований у с.Павловичі Сокальського р-ну. Перепохований у травні 1991 р. в с.Нисмичі Сокальського р-ну.
Сорока Василь, 1912 р.н., член ОУН, стрілець УПА. Служив в українській поліції в Луцьку. В 1943 р. перейшов до лав УПА. Загинув у 1944 р. в бою з радянськими партизанами на Волині. Місце поховання невідоме.
Сорока Михайло, член ОУН, стрілець УПА. Арештований польською поліцією у 1938 р. Відбував покарання в концтаборі Береза Картузька. Звільнений у вересні 1939 р. після розвалу Польщі.
Хорташко Михайло, член ОУН, стрілець УПА. Служив в українській поліції в Луцьку. В 1943 р. перейшов до лав УПА. Загинув у 1944 р. в бою з радянськими партизанами на Волині. Місце поховання невідоме.
Шелемей Іван Григорович,1914 р.н., станичний ОУН, стрілець УПА. Загинув у 1945 р. під час облави солдатів НКВС і ВП в бункері у місцевій гуральні. Бункер видав зрадник —  східняк «Сомос». Похований у с. Ліски.
Шелемей Ярослав, член ОУН, стрілець УПА. Вбитий зрадником —- східняком на прізвисько «Сомос».

Поіменний список
громадян, котрі загинули або зазнали репресій від чужоземних
поневолювачів у 1918 - 1990 рр.
Балкота Павло. По- звірячому закатований польською бандою АК « Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похований у братській могилі біля церкви в                               с. Ліски.
Білоцеркович Володимир. По-звірячому закатований польською бандою АК « Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похований у братській могилі біля церкви в с.Ліски.
Білоцеркович Григорій. По-звірячому закатований польською бандою АК « Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похований у братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Білоцеркович Іван. По-звірячому закатований польською бандою АК « Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похований у братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Бучак Анна. По-звірячому закатована польською бандою АК « Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похована в братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Бучак Лука. Арештований літом  1942 р. гестапо, нібито за крадіжку у керівника місцевого лігеншафту Ендерса чобіт і пістолета. Загинув від голоду і хвороб у німецькому концтаборі Майданек.
Заяць Дмитро, 1880 р.н. Спалений живцем польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похований у братській могилі біля церкви в                              с. Ліски.
Катернога Антон. По-звірячому закатований польською бандою АК « Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похований у братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Катернога Євдокія. По-звірячому закатована польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похована в братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Катернога Меланія. По-звірячому закатована польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похована  в братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Квятковська. По-звірячому закатована польською бандою АК « Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похована в братській могилі біля церкви в с.Ліски.
Квятковська. По-звірячому закатована польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похована в братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Квятковська. По-звірячому закатована польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похована в братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Квятковська Марія. По-звірячому закатована польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похована в братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Квятковський. По-звірячому закатований польською бандою АК « Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похований у братській могилі біля церкви в                              с. Ліски.
Квятковський. По-звірячому закатований польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похований у братській могилі біля церкви в                                   с. Ліски.
Квятковський Володимир. По-звірячому закатований польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похований у братській могилі біля церкви в с.Ліски.
Козак (дочка Григорія), 1941 р.н. По-звірячому закатована польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похована в братській могилі біля церкви в с.Ліски.
Козак Григорій, 1920 р.н. По-звірячому закатований польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похований у братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Козак Ольга, 1935 р.н. По-звірячому закатована польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похована в братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Козань Григорій, 1890 р.н., селянин. У 1945 р. Затриманий поляками. Пропав безвісти (загинув) на Холмщині. Місце поховання невідоме.
Козань Деонізій.  По-звірячому закатований польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похований у братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Козань Євдокія. По-звірячому закатована польською бандою АК «Басая» на світанку 24 березня 1944 р. під час нападу на село Ліски.  Похована в братській могилі біля церкви в с. Ліски.
Козань Клим. По-звірячому закатований польською бандою

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
20:45, 30 жовтня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464