** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Громадські організації

Громадські організації

 

Молодіжний клуб інтелектуально-творчої ініціативи «Мрія».

Засновано 14 березня 2003 року. Основна мета – об’єднання зусиль членів Кубу для задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів шляхом культурного, спортивного дозвілля, проведення гуртків за інтересами для дівчат і хлопців; члени Клубу мають можливість користуватися комп’ютерами, поглиблюючи свої навики та вміння.

АДРЕСА: м.Сокаль, вул.Героїв УПА, 58
тел. (03257) 2-32-14

 

Благодійний фонд «КАРІТАС»-Сокаль

Фонд засновано в 1999 році. Його діяльність спрямована на співпрацю з різними, як державними, так і НУО.

На базі Фонду створено соціальний центр для дітей з малозахищених сімей, притулок для одиноких матерів, працює центр попередження торгівлі людьми, функціонує благодійна їдальня для бідних.

 

АДРЕСА: м.Сокаль, вул. І.Франка, 11
тел/факс (03257) 2-15-81, тел. 2-11-98, 2-82-79
e-mail: caritas@sokal.net.ua

Громадська організація «ПЕРСПЕКТИВА»

Основною діяльністю організації є надання безкоштовних юридичних консультацій неофіційно працевлаштованим особам; проведення на радіо серії програм та випуск буклетів з правової освіти.

 

АДРЕСА: м.Сокаль, вул. І.Франка, 11
тел/факс (03257) 2-11-98

Сокальська района асоціація інвалідів

Асоціація є об’єднанням інвалідів, які проживають на території Сокальського району, входить до складу Львівської обласної асоціації.

Проводить акції: «Милосердя», до Дня людей похилого віку та інвалідів, культурно-масову та спортивно-оздоровчу роботу, розвиває волонтерський рух.

 

АДРЕСА: м.Сокаль, вул. Шептицького, 44а
тел. (03257) 2-00-80

Громадська організація Фонд суспільних ініціатив «МІСТ»

Предмет діяльності Фонду – це втілення програм місцевого розвитку, залучення суспільно активних громадян до роботи в громаді, проведення спільних зустрічей з представниками влади, ЗМІ, круглих столів.

 

АДРЕСА: м.Сокаль, вул. Героїв УПА, 62
тел. (03257) 9-05-01,
e-mail: mist@sokal.com.ua

Сокальське районне об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка

Для виконання своїх статутних завдань Товариство у встановленому законодавством порядку здійснює агітаційно - пропагандистську діяльність:
- організовує лекції, тематичні вечори, вечори запитань і відповідей, "круглі столи", диспути, дискусії, семінари, науково - практичні конференції, симпозіуми, виставки та екскурсії, навчальні ігри, надає інші просвітницькі та інформаційні послуги, широко використовуючи також радіо і телебачення;
- засновує культурні центри, народні доми, організовує курси української мови, історії та культури, курси іноземних мов, курси економічних знань, сільськогосподарські курси, школи народних майстрів та ремесел, школи менеджменту, інші інформаційно-навчальні центри, бібліотеки, музеї, лекторії, народні університети тощо відповідно до чинного законодавства;

АДРЕСА: м.Сокаль,

Благодійна Духовно-мистецька Фундація Анатолія Покотюка

Фундація заснована в 2000 р. на базі Музею "ЛЮДИНА. ЗЕМЛЯ. ВСЕСВІТ" , який є науково-методичним центром допомоги освітнім закладам з висвітлення релігієзнавчих, краєзнавчих питань музейними засобами, місцем проведення різноманітних громадських заходів.

Основна мета діяльності Фундації – сприяння відродженню та розвитку культури, науки і духовності, як пріоритетних факторів формування духовного світу суспільства, естетичне виховання та художня освіта, популяризація творів літератури та мистецтва минулого і сучасного.

більше >>>

АДРЕСА: м.Сокаль, вул. А.Шептицького, 74
Тел.(03257) 2-00-79,
E-mail: museum@sokal.com.ua

Сокальська агенція регіонального розвитку (САРР)

Громадська організація, розпочала свою діяльність 25 березня 2005 року в рамках проекту “Проект розвитку Львівщини” за фінансової підтримки DFID .

Основна наша мета - вирішення проблем соціально-економічного розвитку Сокальського району. В рамках якої здійснюється регіональне, транскордонне співробітництво; використання світового досвіду в розвитку регіонів; надання інтелектуальних, просвітніх, культурних, наукових, освітніх послуг; розвиток приватного підприємництва.
Оскільки основною рушійною силою ефективного розвитку регіону є активні молоді люди, підприємці, громадські організації, тому нашим Головним завданням є: стати опорою для них, допомагаючи при розв”язанні проблем, що стають на перешкоді ефективного функціонування підприємництва в регіоні.

80000, Львівська обл,
м.Сокаль, вул.Шептицького 45,
тел (03257) 7-37-66
Сокальська Агенція Регіонального Розвитку
sarr@bis.net.ua

 

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:05, 17 квітня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567