** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Громадські організації::"Українська Молодь – Христові"::

"Українська Молодь 
          – Христові"

"Українська Молодь – Христові"

молодіжна громадська організація
Сокаль і Сокальщина :: Громадські організації::"Українська Молодь – Христові"::

Про нас

 

Прояви свою духовність

А.Шептицький був великим митрополитом на початку 20ст. За його діяльності було покладено основу для створення Львівської Богословської Академії (сьогодні - Український Католицький університет), Львівської Духовної семінарії, засновано також богословське наукове товариство. Ще однією важливою подією в історії Української Церкви, яка відбулась з благословення А.Шептицького, було створення організації "Українська Молодь – Христові" (УМХ) у 1933р. В часи переслідувань припинили своє існування численні організації та товариства, серед яких була і УМХ. Але з 1990р., коли наша церква вийшла з підпілля, за ініціативою Бориса Ґудзяка діяльність УМХ була відновлена.

Метою організації сьогодні є об'єднання християнської молоді для пропагування християнської моралі, поширення християнського світогляду, популяризація в молодіжному середовищі християнського способу життя.

24 вересня 2005р. відбулись установчі збори Сокольської міської організації УМХ у складі 13 чоловік, на яких було прийнято рішення про створення у Сокалі осередку молодіжної громадської організації "Українська молодь - Христові". Зразу ж відбулись вибори на керівні посади організації та затверджено статут.

На даний час дійсними членами УМХ в м. Сокалі є 15 чол. (учні Сокальської гімназії та молодь собору св. ап. Петра і Павла), голова осередку - студентка Українського Католицького університету Антонюк Оксана, а духовний наставник - о.Володимир Августинський.

УМХівці зразу ж взялися до праці. 19 грудня, за бажанням батьків, до малюків м.Сокаля постукав у двері справжній св.Миколай, який приніс їм повний міх подарунків і взяв обіцянку завжди бути слухняними. А 7 січня молодь ходила з Вертепом у домівки сокальчан і сповіщала радість Різдва Христового. Крім того, члени УМХ збираються щотижня на духовні бесіди з о.Володимиром, або гостями організації.

Найближчим часом УМХ планує зробити презентацію роботи осередку в школах, приєднатися до організації свята з нагоди 60-річчя Львівського Собору, а на час Великого Посту готує триденні реколекції для молоді міста з о.Мартином Хабурським, ігуменем монастиря ЧСВВ в м.Червонограді.

Дорога молоде! Хочеш отримати духовну пораду чи просто поговорити про життя? Помолитись разом з нами або приєнатись до проведення УМХівцями різних акцій? Чекаємо на тебе щосуботи о 15.30 в нашій світлиці (приміщення Малої Академії на другому поверсі).

Тут знайдеш Христа! Тут знайдеш себе! Тут знайдеш себе у Христі!

01.03.2006р.
голова осередку -
студентка Українського Католицького університету
Антонюк Оксана

 

 


Про нас

Історія УМХ

Присяга УМХівця

Річна програма роботи в УМХ

Витяг зі Статуту

Протокол установчих зборів

 


З 1 по 10 серпня 2006 року був реалізований перший спільний проект УМХ м.Сокаля з осередками інших міст. Це проект духовно-мистецького табору. Серед основних завдань табору було ознайомлення учасників табору із західноукраїнським фольклором, з українським гончарством, проведення духовних бесід та практичних тренінгів із підготовки лідерів, вивчення нетрадиційної медицини та ін.


з 10 по 16 липня 2006р.Б.
Цього літа члени Сокальського осередку УМХ мали нагоду бути учасниками табору в м.Яремче Ів.-Франківської обл., що відбувався в стінах студитського монастиря


з 31 березня по 2 квітня 2006 р.
Великопосні Реколекції для молоді з о.Мартином Хабурським


12 березня
в м.Сокалі з ініціативи осередку «Українська молодь—Христові» (УМХ) відбувся вечір-пам’яті Псевдособору 1946р


 


RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:38, 15 липня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567