** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: новини

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

02 липня 2005 року

 

Держкомзем України відхилив подання Петра Олійника про призначення Миколи Пшевлоцького на посаду начальника Львівського обласного головного управління земельних ресурсів у зв’язку з відсутністю в останнього "фахової освіти та практичного досвіду роботи у сфері регулювання земельних відносин".

Микола Пшевлоцький – екс-голова Сокальської РДА, зараз голова Львівської міської організації КУН.

Проти його призначення, як "керівника старої кучмівської влади" у "відкритому листі" до Петра Олійника виступили партійні організації Сокальського району окрім КУНу.

Петро Олійник знехтував цим, а Держкомзем про своє рішення листом від 24 червня 2005 р. повідомив громадськість Сокальського району.

^

служба інформації ТРК “Сокаль”

до теми: Відкритий лист голові львівської обласної державної адміністрації Петру Олійнику

на головну Храму серця

НАВЧАЛЬНА ПОЇЗДКА до ПІВНІЧНОЇ ІРЛАНДІЇ

З 18 по 30 червня 2005 р. тривала навчальна поїздка до Північної Ірландії в рамках програми «Демократизація України: програма малих проектів».

Метою поїздки було отримання британського та ірландського досвіду роботи в громадах. У склад групи входили представники персоналу Програми (м.Київ), консультанти, представники донорських, партнерських, міжнародних організацій та громад Донецької та Львівської областей, в яких реалізуються проекти від Програми. Проект громади м.Сокаль «Добробут кожної людини – запорука демократії» представляла головний редактор часопису «Храм Серця» Оленка Покотюк. Червоноградський проект «Розвиток територіальної громади м.Червонограда» - Валерій Шажко, виконавчий директор мікро проекту.

Під час робочих зустрічей група ділилася на 4 підгрупи, кожна з яких мала окрему програму, це, як правило, візити до громадських організації у Белфасті та невеличких містах.

Ввечері відбувалися спільні зустрічі, на яких обговорювалася, аналізувалася почута та побачена інформація, обмін враженнями.

Учасники навчальної поїздки мали можливість ознайомитись з роботою Британської Ради у Північній Ірландії, Державного Апарату, Комісії з рівенства, Північно-Ірландською Радою Етнічних Меншин, Белфастської організації підтримки людей, що не мають постійного місця проживання, організації «Діяльність інвалідів», Ради Добровільних дій Північної Ірландії, Ради з Судочинства, Фонду «Допомоги Жінкам», телебачення і радіо ВВС, «Скілл – Північна Ірландія», газети «Белфастський Телеграф» та «Ірландські новини».

Усі робочі зустрічі перепліталися яскравими та вражаючими екскурсіями, через що поїздка була надзвичайно цікавою, насиченою і безперечно корисною.

За повідомленням часопису «ХРАМ СЕРЦЯ»

 

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
11:41, 3 березня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567