** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: новини ::29.11.05

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

29 листопада 2005 року

 

Засідання колегії відбулась у вівторок в Сокальській РДА. На порядку денному були розглянуті питання роботи Сокальського центру електрозв'язку, роботи Жужелянської сільради щодо виконання нею делегованих повноважень органів виконавчої влади та питання про роботу відділу у справах неповнолітніх, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді.

Заслухавши звіт начальника сокальського центру зв'язку Івана Кіщака про роботу ввіреного йому підприємства, члени колегії задали декілька питань та критично охарактеризували певні недопрацювання. Зокрема відсутність телефонів у селах Роятин і Городище, погана якість електрозв'язку в ряді населених пунктів району, відсутність телефонів у 8 фельдшерсько-акушерських пунктах.

За даними Івана Кіщака, на Сокальщині понад 8 тисяч телефонних абонентів, з них понад 2,3 тисячі в сільській місцевості. Лише за останні 10 місяців підключно 1199 абонентів. Проте, на новій цифровій станції в Сокалі є ще багато вільних номерів, проводиться робота з надання послуг Інтернет. Щоправда, поки що користувачів цієї послуги не так і багато близько 5 десятків. Рішенням колегії, інформацію про роботу ЦЕЗ№6 м.Сокаль Львівської філії ВАТ “Укртелеком” взято до відома, рекомендувала продовжити роботи з підвищення якості надання послуг електрозв'язку – додано зауваження та моніторинг телефонного зв'язку по населеним пунктам Сокальського району, продовжити роботу по телефонізації смт.Жвирка, сіл Завишень, Смиків, Бутини, Прев'ятичі, міст Угнів, Белз та Сокаль, а також сіл Роятин і Городище, контроль за виконанням даного рішення покласти на заст. голови РДА Володимира Слободяна.

Колегія продовжила свою роботу з наступних питань порядку денного і заслухали сільського голову Жужелянської сільради Лідію Букрій, начальника відділу у справах неповнолітніх РДА Галину Федаш і начальника районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді Ігора Дещаківського. За усіма пунктами прийняті відповідні рішення.

^

служба інформації ТРК “Сокаль”

Урочисте підписання угод ІІ хвилі безповоротного фінансування проектів програми “Демократизація України: програма малих проектів” відбулося вчора у Львові. Представники 5 громад Львівщини представили проекти ІІ хвилі.

З боку Сокальського проекту “Добробут кожної людини – запорука демократії” угоду підписав директор проекту о.Ярослав Кащук, на церемонії були присутні менеджер М.Яремчук, бухгалтер Світлана Кіт і консультант з моніторингу проекту Ольга Приступа. Програму на урочистостях представляли директор Людмила Єльчева, менеджер Ольга Капелюшна та новий PR-менеджер програми Олена Голюк. ІІ хвиля проектів на Львівщині стартує з 1 грудня.

Нагадую, проект громади Сокаля “Добробут кожної людини – запорука демократії” та інших проектів громад Львівської області втілюються в рамках програми “ДУ: програма малих проектів” і фінансуються Міністерством з міжнародного розвитку Великої Британії – DFID.

^

служба інформації ТРК “Сокаль”

творча зустріч в СШ №4

28 листопада в СШ№4 відбулась творча зустріч з відомим композитором і поетом Сокаля Ольгою Пенюк. Учні молодших класів були дуже задоволені виступами юних артистів виконавців віршів і пісень автора.

творча зустріч в СШ №4Перед учнями виступили: вокальний ансамбль "Дивоцвіт" (керівник Л.Ксенюк), солісти - вокалісти: Катерина Косецька, Богдан Дмитрів, Богдан Андрійчук. Прозвучало багато пісень автора на слова місцевих поетів: В.Сірка, Я.Кортка, Г.Кузьмак, С.Шутовського. З словом подяки від учнів та викладачів на зустрічі виступила директор школи п.Наталія Драган. Колектив школи подякував Ользі Пенюк за чудові пісні і гарну і цікаву зустріч. Викладачі і учні школи бажають і надалі співпрацювати з автором і надіються на плідну творчу співпрацю.

^

 

 

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:17, 3 березня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567