** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::22.03.06

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

22 березня 2006 року

 


Творча зустріч у Львові

21 березня у м. Львові, в 13-ій міській бібліотеці, у рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги відбулась творча зустріч з відомими сокальським композитором і поетом Ольгою Пенюк.

Вона познайомила юних читачів із своїми творчим доробком - пісенниками для дітей: «Різдвяні дзвіночки», «Країна дитинства», «Черешнева віхола» та поетичною збіркою «У краю барвінковім».

В цій зустрічі також приймали участь: молодий львівський художник Андріан Банах, який є оформлювачем книжок О.Пенюк і Любов Бодня - представник НВФ «Українські технології», яка друкує твори О. Пенюк.

Перед юними читачами виступили сокальські юні таланти, які перемагали на багатьох районних, міжрегіональних та обласних дитячих фестивалів: Богдан Дмитрів, Іванна Полюшинська, Катерина Косенька, Ганна Михайлюк, Богдан Андрійчук та львівянка Анастасія Колесник.

Вони чудово виконали пісні автора: «Ти у мене одна», «Дівчинка-україночка», «Пісенька про тата», «Це - Україна», «День Матері», «Мій дивокрай», «Хмаринка», «Музика - це життя» та познайомили юних читачів з віршами поетичної збірки «У краю барвінковім».

Юних артистів з Сокаля дуже гарно з шквалом оплесків приймала публіка. Зустріч пройшла в теплій обстановці, читачі задавали багато цікавих питань всім учасникам. В кінці творчої зустрічі наші юні сокальські артисти вперше в своему житті роздавали автографи юним читачам.

^

 


Це дійсно приємно бути в Сокалі!

Я подорожувала і жила у різних містах і країнах, але ніколи не бачила такого спокійного містечка як Сокаль. Я не знала де буду працювати, у якому місті і з ким, але не уявляю кращого міста ніж Сокаль. Програма Корпусу Миру направляє добровольців у різні країни. Все залежить від запрошення.

Я працюю в Сокальський спеціалізованій школі №3. Робота і спілкування з дітьми цієї школи приносить багато радості, бо у дітях я бачу майбутнє. Якщо сокальські діти у майбутньому стануть лідерами, то я вірю, що в Україні все буде добре. Вони більш незалежні, вільно думають, мають право вільно висловлювати думку.

Це нове покоління росте в незалежній Україні, я рада бути їх вчителькою.

Неможливо порівняти сокальське життя і американське. Всюди є щось гірше і краще. Ідеальності не буває, добре життя там, де нас немає!

Мені подобається Сокаль. Люблю кожен ранок через вікно дивитися на історичні пам’ятники міста. Милує око колишній монастир на горизонті, величаві куполи церкви Петра і Павла, гордий і строгий костел.

Люблю гуляти вулицями міста, зустрічати знайомих, спілкуватися з цими радісними, привітними людьми. Кожен день, кожну хвилину я навчаюся чогось нового, взнаю багато цікавого про людей України, їхні традиції, культуру.

Велика Сокальска сім’я, друзі – порадники зі школи №3, уважні працівники бібліотеки ім.Бобинського, благодійна організація «Карітас –Сокаль», організація регіонального розвитку.

На мене Україна, Сокаль справили велике приємне, незабутнє враження. Ніколи не забуду це особливе привітне місто і його жителів.

Це місто залишиться у моєму серці назавжди. Пам’ятатиму і ніколи не забуду сокальчан, вчителів ССЗШ №3, з якими я працюю, дітей, які дають радість від праці, які ростуть і розквітають на радість майбутньому цієї держави.

Всім раджу і запрошую побувати у цьому чарівному куточку України – Сокалі.

^

Елізабет БАЛТАРО
волонтер Корпусу Миру
американка


до теми:«БУДУ РОЗПОВІДАТИ ПРО ВАШУ ЧУДОВУ УКРАЇНУ» далі

Вчора обласна територіальна виборча комісія розпочала видачу бюлетенів дільничним виборчим комісіям. Як повідомив „Львівський портал” заступник голови обласної ТВК Ігор Кравчук, упродовж вівторка ТВК видала більшу частину бюлетенів, а в середу планує цю процедуру вже завершити. Виборчі бюлетені вже отримали ряд міських та районних комісії. За словами Ігоря Кравчука, видача самих бюлетенів не є вже аж такою великою проблемою, більшою проблемою, на його погляд, є видача протоколів різних типів для підрахунку голосів. «Ось це буде найгірше, найдовше і найважче. Протоколи видаємо паралельно з бюлетенями і нам доводиться пояснювати членам комісій, як їх заповнювати, адже є багато типів протоколів. У мене таке враження, що не всі дільничні комісії зможуть їх правильно заповнити. Ми їм намагаємося пояснити, але поки вони не помиляться, то не зможуть це зрозуміти», - сказав Ігор Кравчук.

^

служба інформації ТРК “Сокаль”


За неофіційними даними, на заробітках за кордоном перебуває 150-350 тисяч жителів Львівщини, – повідомила PR-менеджер Західноукраїнського центру «Жіночі перспективи» Надія Костіна. За її словами, проблема з різною гостротою виявляється в різних регіонах України. Особливо складне становище в західних областях, де на обліку в центрах зайнятості перебуває по кілька членів однієї родини. «Але якщо протягом останніх 5-8 років головним чинником було безробіття, сьогодні наголошується не стільки на безробітті, як причині бідності.

Нині маємо дуже низьку оплату, яка не дотягує до межі бідності, навіть за висококваліфіковану працю, що тягне за собою бідність і безвихідність. То ж низький рівень життя та високий рівень безробіття серед жінок штовхає їх до пошуку роботи за кордоном», – зазначила Надія Костіна.

^

служба інформації ТРК “Сокаль”


21 березня на шахті «Лісовій» ДП «Львіввугілля», що у селі Сілець, внаслідок руйнування гірської виробки на глибині 510 м отримав травму 25-річний працівник. Потерпілого після надання медичної допомоги транспортовано у Червоноградську міську лікарню, – повідомив прес-центр ГУ МНС України у Львівській області. На момент руйнування виробки у шахті перебувало 267 працівників, які самостійно вийшли на поверхню.

^

служба інформації ТРК “Сокаль”


 

 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
12:30, 29 травня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567