** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::22.09.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

22 вересень 2008 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

У неділю, 21 вересня, в приміщенні дискоклубу “Вікторія”, відбувся І етап VI чемпіонату Сокальщини з гри “Що? Де? Коли?”. На старт вийшли 19 команд з Сокаля, Червонограду, Великих Мостів, смт Жвирка, сіл Поториця, Забужжя.


Вперше у змаганнях взяла участь команда «Легенда», що представляла Радехівський район. Також у регулярному чемпіонаті дебютувала команда генерального спонсора змагань КБ «ПриватБанк» «Gold-клуб», яку очолював директор червоноградської філії Володимир Коваль.


Як повідомив радіо президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості - Володимир Войтюк, фаворитами етапу прогнозисти вважали команди-старожили: чотирьохразовий чемпіон Сокальського району команда зі Жвирки-“1715” та чемпіон Сокальського району з “Брейн-рингу” команда “Деміурги”, також відзначали і сокальську команду «Чемпіони», яка у міжсезоння суттєво підсилилась, вже традиційно потужною виглядала ще одна команда, представник спонсора турніру - червоноградська «Панорама». Темною конячкою залишалися радехівчани. Вперше гравці змагалися на запитаннях складених інтелектуалами з м. Києва.


Пакет загалом виявився несподіванкою: із запропонованих традиційних 36 запитань команди в середньому брали близько 10-ти. Найшвидше до пакету адаптувалася радехівська «Легенда», капітан Андрій Наконечний, яка «знехтувавши» сокальською гостинністю і переконливо вигравала тур за туром, взявши загалом 21 запитання.


Другу позицію дивом здобула жвирківська «1715», капітан Тарас Малюх – 13 пунктів.


Запекла боротьба розгорілася за третю позицію, одразу 5 команд набрали 12 балів. І лише додаткові показники - рейтинг запитань розставив все на свої місця.


Третє місце посіла сокальська команда «Чемпіони», капітан Олександр Хлєвной, четверті теж сокальські «Деміурги», капітан Микола Сідельник. П’ятими, та першими серед педпрацівників стала команда «Любисток», Сокальської ЗСШ №3.


Нагадую, організаторами VІ-го Дорослого чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”, виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та відділ у справах молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.


Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам турніру - Червоноградській філії КБ “Приватбанк”, диско-клубу “Вікторія”, фірмі “Ніка”, ТзОВ “Рінг”, піццерії “Фігаро”, завдяки яким усі призери були нагороджені цінними призами.
служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
00:35, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567