** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.12.2008


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

5 грудень 2008 року

Пошук в новинах   

  
економіка

 

Сокальська Агенція спільно із відділом освіти Сокальської РДА провели тренінги для соціальних педагогів та психологів по підвищенню рівня усвідомлення проблеми торгівлі людьми.

Така цільова група була вибрана не випадково, адже соціальні педагоги та психологи повинні самі бути обізнані із проблемою, вміти правильно інтерпретувати і доступно  пояснити старшокласникам про можливі ризики пов"язані  із нелегальним працевлаштуванням за кордоном. Крім цього педагоги повинні вміти проводити профілактичні заходи із батьками  учнів.

Тренерка волинської організації "Жіночі перспективи" Ніна Пахом"юк надала практичну  інформацію, щодо методів протидії торгівлі людьми, форм  профілактичної роботи із школярами, надала інформацію про психологічні аспекти роботи з підлітками, батьками при проведенні превентивних заходів. За допомогою проведених тренінгів психологи-педагоги підвищили свій рівень знань, отримали практичні посібники  "Профілактична робота з протидії торгівлі людьми в навчальних закладах".

Для Сокальських шкіл також передано демонстраційні фільми "Не стань живим товаром ", та " Станція призначення життя", які надані безкоштовно Міжнародною  організацією  з міграції.

 Тренінги проводились в рамках проекту: " Просвітня діяльність – крок до запобігання торгівлі людьми", фінансованого міжнародною організацією з міграції.

 

 

Ганна Костюк
Сокальська АРР

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
13:14, 21 жовтня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464