** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.03.2009


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 березень 2009 року

Пошук в новинах   

  
Парафіяльне життя

 Парафіяльні запусти

 • Парафіяльні запусти
 • Парафіяльні запусти
          28 лютого 2009 року – перед Великим Постом відбулися так звані у народі запусти. У них приймали участь: молодіжна організація УМХ, учні катехитичної школи для дітей при катедральному храмі св. ап. Петра і Павла м. Сокаль та молодь смт. Жвирка, також були запрошені усі охочі.

   О 16.00 годині, коли всі зібрались в актовому залі СЗШ №2 м. Сокаль ми розпочали, за звичаєм , нашу зустріч молитвою, опісля був проведений конкурс талантів. Під час цього конкурсу кожен міг відкритися, спробувати зробити те, що не насмілився б зробити у будь який інший час. Спочатку свята панувала напружена атмосфера, і ніхто не наважувався зробити перший крок, але за допомогою  о. Ярослава Валюха та Божим Благословенням найшлися перші сміливці Анастасія та Соломія Цинкаленко, які розпочали свято, близькою для нас усіх піснею.

 • Парафіяльні запусти
 • Парафіяльні запусти
  Після їхнього виступу діти з радістю почали співати, декламувати вірші, загадувати загадки читати молитви і навіть виконувати акробатичні трюки, а головне, що у своїх серцях вони завжди мають місце для Бога.
 • Парафіяльні запусти
 • Парафіяльні запусти

   Після закінчення конкурсу було вибрано найактивніших. Ними стали: Анастасія та Соломія Цинкаленко, які не тільки співали, але загадували загадки, розповідали гуморески; дует «Стежинка» і Оксана Косевич, яка показала всім свою пластичність.

   

  Організатори розуміли:що конкурс-концерт буде веселим, пізнавальним, але водночас довготривалим та переповненим емоціями, а учасники – діти, які при таких обставинах трішки зголодніють. Тому після свята було накрито святковий стіл.

   

   

 • Парафіяльні запусти
 • Парафіяльні запусти
  Після частувань ми ще провели цікаві ігри, поспілкувались, поділилися враженнями та ближче пізнали один одного.

   

  Але, як і кожна подія в нашому житті має свій початок і кінець, так і наше свято наблизилось до кінця. Дана подія не залишила байдужими кожного із нас, тому  сподіваємось, що запусти для дітей та молоді,стануть  доброю традицією при парафії св. ап. Петра і Павла.

   

  На згадку про цю зустріч було роздано листівки у формі серця, які виготовила Софія, учениця катехитичної школи, які закликали нас пам’ятати та виконувати Божі Закони:

   

  «Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою». Це найбільша й найперша заповідь.А друга однакова з нею: «Люби свого ближнього, як самого себе».

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Ірина Гулявська

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  свящ. Ярослав Валюх

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  01:23, 7 червня 2023 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567