** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.05.2009


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

18 травень 2009 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Хмельницька обласна громадська організація Фонд Сталого Розвитку «Стара Волинь» 22-24 квітня 2009 року проводила  триденну Робочу Конференцію для учасників Проекту «Корпус Волонтерів для сільських громад України» у смт Гриців Шепетівського району. До участі в Конференції були запрошені представники партнерських організацій України, сільських громад, кандидати у Волонтери Групи №1 (42чол), журналісти та люди, які допомагають реалізовувати проект. Приємно, що із Сокальщини конкурсний відбір пройшов представник громадської організації молодіжний клуб «Мрія» Богдан Шклянка- депутат Сокальської районної ради. З вітальним словом від Хмельницької ОДА та ОР виступили Володимир Кирилюк, заступник голови Хмельницької ОДА з питань агропромислового комплексу Микола Панасюк, начальник Управління розвитку місцевого самоврядування та інформаційного забезпечення обласної ради представники Шепетівської РДА і районної ради. Відбулась презентація проекту «Корпус Волонтерів для сільських громад України»


Наталя Гнатюк, президент Фонду «Стара Волинь».


Михайло Ганаба, к.е.н., директор проекту, Фонд «Стара Волинь»


Вікторія Гріб, координатор Проекту від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)


Андрій Гордійчук, президент Корпорації «Сварог Вест Груп»


Андреа Мейсон, Волонтер Корпусу Миру США в Україні


Вячеслав Третяк, координатор Обласного ресурсного центру громад ЄС/ПРООН


Андрій Савицький, Волонтер пілотної групи Корпусу Волонтерів 2007-2008 рр.


На сьогодні Хмельницька обласна громадська організація Фонд Сталого Розвитку “Стара Волинь” при підтримці Хмельницької обласної державної адміністрації та Корпусу Миру США в Україні зробила наступні кроки для реалізації проекту:


Проведено першу міжнародну Конференцію у форматі Відкритого простору на тему “Корпус Волонтерів – реальна можливість зупинити вимирання та деградацію українських сіл”. Проведено прес-конференцію та серію інформаційних та робочих зустрічей.


Залучено 50 учасників для реалізації пілотної стадії проекту.


На початку травня з числа учасників  відібрано 12 осіб для участі в тренінгах і подальшої роботи у п’яти відібраних пілотних громадах регіону та по одному для Дніпропетровщини, Закарпаття і Сокальщини. З 18 по 29 травня 2009р відібрані волонтери пройдуть навчання під патронатом Волонтерів Корпусу Миру США в Україні. В селах та селищах, які візьмуть участь в проекті, буде створюватися осередок розвитку громади. Волонтери працюватимуть в громаді до тих пір, поки їх допомога буде потрібною, але не більше 2-х років. Волонтери можуть бути як із числа жителів громади, так і з інших населених пунктів, чи навіть країн.


Завдання Волонтерів вважається виконаним, якщо в громаді буде „запущено” один-два соціально та економічно значущих проекти, створено основні передумови для сталого розвитку громади:


визначено стратегічні цілі;


сформовано і підготовлено ініціативну групу для впровадження;


створено інформаційний центр громади;


до реалізації стратегії максимально залучено внутрішні ресурси громади.


Основне завдання, яке покладається на Волонтерів -  створити передумови для розвитку сільської громади: активізувати громадськість, сформувати команду місцевих добровольців, створити Інформаційний центр - пункт доступу до центрального Інформаційно-Консультаційного Центру (ІКЦ) з можливістю користуватися Інтернетом та іншими сучасними засобами зв’язку, запустити в громаді процес стратегічного планування, підготувати лідерів громади до розробки та реалізації програм та проектів.


“Корпус волонтерів” - людей доброї волі  – реальна можливість  зупинити вимирання та деградацію українських сіл ”


Фонд Сталого Розвитку “Стара Волинь”, а також молодіжний клуб «Мрія» в особі Шклянки Богдана – представника  Фонду - волонтера у Сокальському районі запрошує усіх, хто готовий поділитися досвідом, енергією, частинкою свого життя, щоб допомогти відібраним селам започаткувати інформаційний центр, сформувати групу стратегічного планування і реалізувати місцевий проект соціально і економічно значущий для розвитку громади.


Вашого таланту та вмінь потребують люди в селах!


І вони вже чекають на вас сьогодні і зараз!


                                                                     15травня 2009р. ГО Молодіжний клуб «Мрія»
дописувач
-

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:03, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567