** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.05.2009


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

19 травень 2009 року

Пошук в новинах   

  
економіка

 

В Сокальській Агенції відбулася  робоча зустріч із представниками Західноукраїнського ресурсного центру м.Львів та  Українського фонду «Благополуччя дітей». Під час зустрічі було обговорено напрямки проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», який буде реалізовуватися на Сокальщині з липня 2009р.

 Також відбулися зустрічі із начальником освіти Сокальської РДА Р.Монастирським, та т.в.о першого заступника С.Крутом.

 Проект розпочав роботу у чотирьох регіонах у Львівській, Донецькій, Івано-Франківській областях України та Автономній Республіці Крим. У кожній з областей проект обрав чотири населених пункти (два сільських та два міських), на базі яких буде здійснюватися робота, яка включає навчання для громадських активістів та соціальних  працівників, реалізацію програми малих проектів, дослідження стану міграції та роботу у громадах, спрямовану на зменшення відтоку трудових ресурсів з України.

  У Львівській області вибрано Сокальський район та  с.Тартаків, громада цього села отримає можливість проходження навчання з розвитку громади, соціальної роботи  та запобігання торгівлі людьми; також  передбачено програму фінансування. Громада с.Тартаків повинна підготовити  проект на розвиток якого отримає фінансування.

Проект фінансується з коштів наданих Швейцарським Бюро співпраці в Україні у рамках програми запобігання торгівлі людьми. Партнером  проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство України у справах сім»ї, молоді та спорту. Проект розраховано на три роки.

Сокальська Агенція регіонального Розвитку є  регіональним партнером .


Ганна Костюк
Сокальська АРР

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:20, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567