** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::24.05.2009


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

24 травень 2009 року

Пошук в новинах   

  
політика

Хоч один раз за три роки можна підготувати сесію районної ради?  Або чому фракція КУН-у визнає роботу керівництва ради     «незадовільною».

Вже три роки я є депутатом Сокальської районної ради, беру участь в роботі комісії з питань розвитку промислового комплексу та підприємництва, президії ради, засіданнях сесії загалом. Не один раз висловлював свої думки та пропозиції щодо роботи ради, основних напрямів її діяльності.

      Розпочну з елементарного – організація роботи апарату районної ради та проведення сесії. Підготовка сесії не витримує жодної критики. Систематично впродовж трьох останніх років документи на розгляд сесії ( проекти рішень, документи, що є підставою для прийняття рішень) належно не готуються, хоча процедура чітко розписана в регламенті роботи районної ради, подеколи питання на комісіях не розглядаються.  Як можна на президії райради та сесії розглядати ті чи інші питання, коли вони недопрацьовані або не готові взагалі? Через це маємо довготривалі безплідні дискусії, а справа стоїть.

      Районна рада, каденція котрої триває в даний час, є, вочевидь, рекордсменом з прийняття рішень, що з юридичної точки зору підготовлені непрофесійно, і були або відмінені сесією і прийняті в іншій редакції, або опротестовані прокуратурою, або програні в суді. Районна рада приймала статути комунальних підприємств, а потім через деякий час їх відміняла, програвала суди в керівників установ. А чого варте рішення про звільнення одного із заступників голови районної ради на сесії 27 березня ц.р., яке було опротестовано прокуратурою. Невже за три місяці не можна підготувати процедуру  звільнення? Керівництво ради стверджує, що всі рішення приймаються демократично,  є плюралізм і т.д. На мій погляд – це повна неорганізованість та повний правовий нігілізм.

        Станом на 1січня 2009р. на рахунку районного бюджету залишок коштів склав більше  4 млн. грн.. На сесії районної ради 29 квітня ц.р. майже всі ці кошти розподілено на вирішення тих чи інших господарських проблем району. В той же час у зв’язку з великою інфляцією в державі , потреба додаткових коштів для виплати заробітної плати в районі вже зараз складає близько 2 млн. грн.. Є сподівання, що ця сума надійде з держбюджету. А якщо ні? Що робитимуть освітяни, медики, працівники бюджетної сфери?

Де візьмемо гроші? Думаю, що ці вище згадані 4 млн.грн. ефективніше  було б розподілити в кінці серпня – початку вересня, коли ситуація з коштами держбюджету проясниться.

   Вважаю, відсутність стратегії та цілісного бачення розвитку району, системних підходів до вирішення тих чи інших проблем, тісної реальної співпраці та порозуміння між керівництвом ради та райдержадміністрацією,органами місцевого самоврядування району, призвело до того, що наш «законодавчий» орган в районі працює незлагоджено та неефективно.

    Хотілося на засіданні сесії розглядати питання, які б сприяли розвитку економіки Сокальщини, його інфраструктури, вирішення гострих соціальних та господарських питань. А ми вже четвертий рік поспіль «товчемо воду в ступі». Беручи на себе непросту керівну ношу, потрібно усвідомлювати всю відповідальність перед своїми виборцями – людьми, які вас обирали, сподіваючись на поступ, зміни на краще в соціально-економічному житті Сокальського району.

Ігор Дацюк , голова фракції «Національний вибір» Конгресу  Українських Націоналістів
Сокальської районної радидописувач
-

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:25, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567