** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.05.2009


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

25 травень 2009 року

Пошук в новинах   

  
влада

22 травня в Сокальській райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної міжвідомчої комісії з питань організації відпочинку, оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2009 року, в якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації М.Христинич, заступник головного лікаря району М.Кріль, представники відділу освіти, відділу у справах молоді та спорту, відділу культури та туризму, РайСЕС, управління праці та соціального захисту населення та інші.


 Розглядалися питання: про направлення дітей пільгових категорій району в МДЦ "Артек", ДП "УДЦ Молода Гвардія" з 01.06. по 21.06. 2009 року; про розподіл путівок в санаторні оздоровчі табори відділом освіти; про роботу пришкільних таборів; про оздоровлення дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, які знаходяться на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.


Як зазначалося на комісії, на Сокальський район виділено дві путівки в ДП "УДЦ Молода Гвардія" (1-бюджетна, 1 – 50% вартості) та чотири путівки в МДЦ "Артек" (2-бюджетних, 1-30% вартості та 1-50% вартості).Члени комісії вирішили направити в ДП "УДЦ Молода Гвардія" Барана Юрія, дитину позбавлену батьківського піклування з м.Сокаля (бюджета путівка), Пікунову Олену, обдаровану дитину з м.Сокаля (50% вартості); в МДЦ "Артек" – дітей-сиріт Олену та Анастасію Ващук з с.Романівки (бюджетні путівки), Надію Федчун з багатодітної родини (30%) та Назарія Гука з багатодітної родини з м.Сокаля (50%). На нараді також зазначалося, що з 2 по 15 червня в районі працюватиме 28 пришкільних табори, в яких оздоровиться 3 845 дітей.


РДА
Сокальська РДА

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:37, 17 квітня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567