** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.06.2009


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 червень 2009 року

Пошук в новинах   

  
влада

7 червня - День працівників водного господарства


РОЗВИТОК ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА -ЗАПОРУКА ДОБРОБУТУ НАСЕЛЕННЯ!


 


Від стабільного функціонування водогосподарської галузі залежить не тільки економіка нашого району, але добробут і здоров`я кожної людини. Державне управління в галузі водного господарства і водних відносин на території нашого району здійснює Сокальське управління водного господарства.


В господарській діяльності звертаємо увагу, передусім, на безаварійне функціонування гідротехнічних споруд, дотримання встановлених режимів водосховищ і водогосподарських систем для того, щоб не допускати забруднення і засмічення водних ресурсів, домогтися їх відтворення, збереження і раціонального використання.


Сьогодні управління забезпечує утримання в належному технічному стані державні водогосподарські фонди. їх створювали десятиріччями, і вони складають цілісну комплексну систему соціального напрямку. Насамперед, це забезпечення потреб у воді населення та галузей економіки, захист від підтоплення та затоплення територій, створення сприятливого водно-повітряного режиму на 52,0 тис. га осушених земель.


За 5 місяців 2009 року управління виконало ремонтно-доглядових робіт на суму 233,7 тис. грн. Відремонтовано 20 шт. гідротехнічних споруд та 529 - очищено і побілено, очищено 150 дренажних гирл. Очистили від намулу державну меліоративну мережу та розрівняли відвали.


На 2009 рік з місцевого бюджету виділено 150 тис. грн. на ремонт внутрішньогосподарської мережі. З них 55 тис. грн. уже освоєно. Роботи проводили на території Свитазівської сільської ради.


З метою покращення екологічного стану річок затверджено „Регіональну комплексну профаму поліпшення екологічного стану річок басейну Західного Бугу у Сокальському районі на 2008-2010 роки з прогнозом до 2015 року". Вона передбачає оздоровлення річок Західний Буг, Солокія, Болотня, Білий Стік, встановлення прибережних захисних смуг вздовж річок і водойм, відновлення та розчистку природних водних джерел і струмків. На виконання цієї програми передбачено виділення коштів в сумі 1,7 млн. грн.


Дуже важливим є також захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь. В цьому році виконували роботи з відведення поверхневих вод з ділянки підтоплення присілка Грубе (с. Сілець), вартість склала 18 тис. грн. Працівники управління постійно залучаються до робіт з попередження та ліквідації наслідків повені та торф`яних пожеж.


Не менш важливим в роботі управління є контроль за дотриманням вимог водного законодавства в прибережних захисних смугах, при експлуатації ставків, обстеження водних об`єктів на предмет виявлення фактів засмічення, забруднення, розорювання прибережних захисних смуг.


Наші працівники постійно проводять роз`яснювальну роботу серед населення щодо державної водогосподарської політики та вимог водного законодавства. Для цього управління встановило 15 інформаційних щитів, облаштувало 3 меліоративні куточки.


Все це вдалося зробити завдяки сумлінній праці багатьох працівників управління, зокрема механізаторів Павла Фарисея, Ярослава Сантара, Андрія Форися, Степана Саганського, Ігоря Дещаківського, токаря Івана Шуляки, електрогазозварювальника Романа Жушми, слюсара-електрика Віктора Микульського, водіїв Богдана Сеньчука, Володимира Климчука, ремонтувальників руслових Ігоря Лагоди, Івана Зінкевича, Ігоря Левківа, Богдана Сафіяна, Володимира Кісілевича, Степана Кобака, Олексія Кожушка, Ярослава Кудрика, головного інженера Василя Новосада, інженерно-технічних працівників - Володимира Марцинюка, Олександра Козоріза, Сергія Бориса, Ольги Кравець, Андрія Сала, Світлани Педи, Катерини Ремешило. Тож оптимізму Вам, всім працівникам водогосподарської галузі, та натхнення у праці на благо України!Богдан ФІТКОВСЬКИЙ,


начальник Сокальського управління


водного господарства.


 


Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:42, 31 березня 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567