** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::04.10.2009


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

4 жовтень 2009 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Вперше на Сокальщині проходить тиждень козацької слави, який присвячений Дню Козацької слави і відзначатиметься в Україні, у середу, 14 жовтня. Про це радіо «Сокаль» повідомила методист відділу освіти початкового навчання Дарья Ніткевич.


Вона зазначила, що метою такого заходу є розширення та збагачення знань учнів про історію Українського козацтва, а також виховувати в них спритність та відповідальність до рідного краю.


6 жовтня у загально-освітній школі №5 в рамках тижня козацької слави відбулися забави «Козацькому роду – нема переводу», які організувала та провела з учнями 4 класу, вчителька Любов Шульган. До речі, вона була і ведучою свята. Окрім того, для початківців у цікавій та доступній формі Любов Шульган розповіла про життя і військові походи запорізьких козаків.


Як наголошують у відділі освіти, в залі серед учнів панував дух дружби і колективізму. Глядачі активно вболівали та навіть самі брали участь у конкурсах, а це козацький двобій, перетягування супротивника, інтелектуальний конкурс та інші цікаві ігри.


Почесним гостем в рамках тижня «Козацької слави» виступив виходець з Запоріжжя, дідусь, учениці 4 класу Георгій Новіков, який розповів маленьким учням про історію козацтва, а ще він їх всіх привітав зі святом та побажав бути гідними захістниками України.


Конкурс під назвою «Козацькому роду – нема переводу», як повідомила методист освіти Дарья Ніткевич проходить у 5-ти округах Сокальського району. Заключний етап конкурсу проходитиме 13 жовтня, у середній школі-ліцей №2. Відтак, по 2 переможці від 5 округів змагатимуться в номінаціях інтелектуальний конкурс, спортивний, танцювальний та розважальний.


служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:25, 19 липня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567