** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.10.2009


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

27 жовтень 2009 року

Пошук в новинах   

  
культура

 • Високе мистецтво  "Віртуозів Львова"


   В неділю 25 жовтня в  Сокальському Районному будинку культури  відбувся концерт  камерного  оркестру "Віртуози Львова", який є одним з найкращих колективів України.
 • Колектив  було створено з провідних львівських музикантів у 1994. Багато з них виступали з відомими в Європі симфонічними і камерними оркестрами в найпрестижніших концертних залах. "Віртуози Львова" з великим успіхом виступали в Данії, Німеччині, Швейцарії , Італії, Ватікані, Польщі.

  Репертуар оркестру включає твори композиторів різних епох і стилів, від Баха, Кореллі до сучасної української і західноєвропейської музики.


 • За 15 років своєї  творчої діяльності оркестр досягнув  високо професійного  європейського рівня. Він  часто виступає з солістами. Перед слухачами  Сокаля виступили солісти Володимир Дуда (скрипка) та Ігор Мацилюк (флейта пана) Володимир Дуда  - заслужений артист України, соліст і концертмейстер оркестру відомий в Україні і за її межами музикант, чудовий інтерпретатор сучасної і класичної музики, соліст – інструменталіст.

 • Художнім  керівником  і головним диригентом оркестру є  Сергій Бурко, талановитий обдарований  музикант. Його диригентський стиль яскравий, виразний і  водночас витончений.


   

 • Його  техніка виконання  багата, витончена   та  різноманітна.  Він робить цікаві  інтерпретації класичної і сучасної, романтичної і української сучасної музики. Особливо для  його стилю  характерні душевність і  ліризм.


 • В концерті прозвучали твори А.Кореллі, М.Березовського, М.Колесси, В.Моцарта, Й.Брамса, Й.Штрауса, С. Людкевича  та інших. • Концерт пройшов на високопрофесіному рівні. Довго не змовкали оплески вдячних  сокальчан, які на часто чують музику такого високо рівня.
  Ольга Пенюк-Водоніс
  Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  17:14, 19 липня 2024 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567