** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.04.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

3 квітень 2010 року

Пошук в новинах   

  
культура

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОЕТИЧНОЇ ЗБІРКИ


Гордістю Мурованого стала творчість юної поетеси, студентки Львівського національного університету ім. І. Франка Наталії Кічун. У приміщенні місцевої школи відбулася презентація її збірки. За сприянням літературно-мистецького об`єднання "Третій горизонт" її вірші впорядковано і видано в збірку, яка має назву "Ціна кожної миті". У своїй книжечці юна поетеса доносить до читача все те, що хвилює і болить не тільки її, а всіх, хто живе поряд. Вона вірить у світле майбутнє держави, в людей, які прагнуть змінити світ на краще. Гостро засуджує зраду і возвеличує чистоту кохання. Патріотична тематика займає провідне місце в творчості поетеси.


Вчитель української мови та літератури О. Кость підготувала учнів, які виразно читали напам`ять поезії, що ввійшли в збірку: "Незламний борець", "Кроки Чорнобиля", "Глянь, Тарасе, на світ Божий". Оксана Йосипівна розповіла присутнім про участь випускниці школи в різноманітних мистецьких конкурсах і зайнятя нею призових місць під час навчання в школі.


Цікаво і змістовно донесла до присутніх інформацію вчитель початкових класів 0. Рибачук, яка відзначила про те, як зароджувався талант до мистецтва слова, ознайомила з першими її віршами "Батьківщина", "Матуся".


У святі взяла участь сільський голова Надія Лешик. Вона у своєму виступі зазначила, що Наталя була активним читачем сільської бібліотеки, неодноразово виступала з авторською поезією перед громадою села в Народному домі "Просвіта", брала участь в проведенні мітингів та традиційних свят.


В проведенні презентації книжки активну участь взяли члени літературно-мистецького об`єднання "Третій горизонт" Ігор Дах, Ольга Голузинець, Марія Обшарська, Валентина Ковальчук та голова районного літературно-мистецького об`єднання „Колос" Володимир Полянчук. В організації проведення презентації взяли участь автор цих рядків та вчитель М. Недільська. Надіємось і сподіваємося, що Наталія Кічун випустить ще не одну поетичну збірку.Оксана ВАСЮНЕЦЬ, заступник директора Мурованської ЗШ І-ІІІ ст.


2 квітня 2010 року


Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:47, 30 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464