** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.05.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

5 травень 2010 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

У Великих Мостах відбувся патріотичний вишкіл!2-3 травня 2010року, у місті Великі Мости, що на Львівщині відбулася  спортивно-патріотична теренова гра "Патріот", організована Громадською організацією "Разом" та Всеукраїнським об`єднанням "Свобода".  Про це повідомив радіо "Сокаль" голова Сокальського осередку громадської організації "Разом" - Ігор Петренко.


За його словами, ця гра спрямована на збереження та популяризацію пам’яті героїв України– вояків ОУН-УПА, поширенні серед молоді здорового способу життя, спонукання молодих людей до активного громадського життя країни та бути готовим боронити свою Батьківщину.


Похід розпочався 2 травня о 10.00  з богослужіння в церкві Пресвятої Богородиці УГКЦ де отець Володимир Юськів поблагословив учасників на успішне проведення  гри. Сама гра тривала фактично добу, впродовж цілої ночі, в якій 36 молодих патріотів, що брали участь у грі, змогли набути необхідний знань виживання в лісі та відчули на собі справжній побут, дух повстанців, що боролися в цих лісах за незалежність України.


Після закінчення теренових ігор, "молоді повстанці" позмагалися ще і у єстафеті на спритність, дізнались хто краще та вправніше зможе надати першу невідкладну допомогу пораненому побратимові у вправі "медична допомога" та провели декілька інших цікавих вправ.


 За словами організаторів, спортивно-патріотична гра "ПАТРІОТ" проводилася вперше і планується її організація вже найближчим часом.


Слава Україні!


Героям Слава!Ігор Петренко
Голова Сокальського осередку ЛОГО «Разом»

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:52, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567