** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.05.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

18 травень 2010 року

Пошук в новинах   

  
економіка

 

З 3  по 23 травня 2010 року Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до Серця» буде проведено 5-ту акцію благодійної допомоги новонародженим дітям з різними вадами.

 

Акція відбудеться у всіх містах України та Львівської області. Збір коштів проводитиметься волонтерами, які матимуть спеціально виготовлені й пронумеровані скриньки.

Кошти, зібрані волонтерами, рахують банківські працівники у присутності представників Фонду, органів влади, ЗМІ, волонтерів і переказують на рахунок Акції.

Закуплене медичне обладнання маркується спеціальними штрих-кодами Акції і передається дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування. Головною умовою передачі є те, що вся медична допомога дітям з використанням цього обладнання надаватиметься безкоштовно, стосовно чого існує система громадського контролю. 


Довідка. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» – це Фонд, основною метою якого є збереження найціннішого, що у нас є – здоров’я у дітей. Тому Фонд займається закупівлею медичного обладнання для передачі в безоплатну оренду дитячим лікувальним закладам України. У цьому допомагають лікарі-фахівці, експерти,координатори медичних програм, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації.

Для втілення в життя цієї ідеї потрібні чималі кошти, тому ми залучаємо до співпраці спонсорів. Але важливою також є підтримка тих, хто безпосередньо відчуває на собі потребу в доступності якісного медобслуговування, тому ми організовуємо і проводитимемо збір грошей з цією метою  у громадян України, щоб кожен бажаючий зміг долучитися до збору і внести свою лепту у спільну справу.

 

Детальнішу інформацію про минулорічні акції, заходи в рамках акції тощо ви можете прочитати на сайті - http://fsds.in.ua/

 

 

Перерахунок грошей волонтерами та спонсорами здійснюється продовж проведення акції на території Львівської області на реквізити: Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» (скорочено – ВБФ «Серце до Серця») р/р 2600901011888 в КФ ВАТ «КРЕДОБАНК» м.Київ, МФО 321897   ЄДРПОУ 34354227

Призначення платежу: «Благодійний внесок на придбання медичного обладнання, Львівська область»


Ганна Костюк
Сокальська АРР

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:20, 5 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567