** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.07.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 липень 2010 року

Пошук в новинах   

  
економіка

 

01 липня відбулося засідання підприємців Сокальщини на тему "Наскільки збідніє пересічний українець від податкового терору з прийняттям нового Податкового кодексу?» 

Його ініціатором стала Сокальська агенція регіонального розвитку, Сокальська сільськогосподарська дорадча служба та підприємці сокальщини. Ганна Костюк  розповіла про злочинну недосконалість нового Податкового кодексу і учасники прийняли одноголосне рішення  про початок збору підписів за відкликання цього антипідприємницького та антиконституційного документу.  

Про щож йдеться у у новому податковому кодексі.

    З 1 січня 2011 року в Україні має вступити в силу новий Податковий кодекс, якщо Верховна Рада прийме його в цілому (нещодавно ВРУ прийняла новий Податковий кодекс у першому читанні).

Аналіз цього документу показує, що він не виконає головного призначення, яке мають податкові «конституції» в цивілізованих країнах: стимулювання продуктивної роботи бізнесу, розвитку економіки, а відтак – наповнення бюджетів різних рівнів. Навпаки, новий Податковий кодекс, який тероризуватиме новим стягненнями та перевірками громадян і підприємців, знищить бізнес і неминуче призведе до зубожіння української нації в цілому.

Замість обіцяного скорочення податків, у запропонованому Урядом Азарова Податковому кодексі, про людське око, скоротили лише ті податки, які не перевищують 1% у загальному податковому «кошику». Наприклад, запропоновано ліквідувати податок на утримання тварин, який і так не платять. Більше того, у новому Податковому кодексі цілковито проігноровано принцип соціальної справедливості, згідно з яким платити має більше той, хто більше заробляє. Дві третини українців, які живуть на одну тисячу гривень на місяць, поставлені на один податковий щабель із одним відсотком олігархів, які привласнили майно і  доходи всієї держави. 

  Усі громадяни, які мають заощадження в банках, сплачуватимуть податок з дивідендів,які їм будуть нараховані на депозити. Окрім єдиного податку, підприємці будуть змушені відраховувати податок на доходи громадян та всі соціальні внески, які нині сплачують в складі єдиного податку (податок з доходів фізичних осіб – 15%, соціальні внески – 37,5%, ринковий збір, збір на зайняття окремими видами діяльності – до 400 грн. на місяць). Збільшиться і величина єдиного податку: якщо тепер від становить до 200 гривень, то з прийняттям нового Податкового кодексу ця сума зросте до 1000 – 2000 грн. 

  Усіх підприємців зобов’яжуть мати касовий апарат із електронним механізмом звітності. Податківці зможуть зупинити роботу підприємства на 60 днів. Податкова матиме право безперешкодно провести обшук у громадян вдома без санкції суду. Кодекс також передбачає збільшення величини штрафів у 5 разів і пропонує запровадити непрямі методи обрахування витрат.   Кодекс легалізує «стукацтво»: якщо хтось анонімно напише про «ліві» прибутки сусіда,то податкова матиме офіційний привід миттєво розпочати перевірку і, за бажання,ліквідувати будь-який бізнес. Банки повинні будуть видавати всю інформацію про клієнтів – банківська таємниця фактично перестане існувати. І цей перелік тиску через новий Податковий кодекс на громадян та підприємства можна продовжувати.

У контексті нового Податкового кодексу податкова служба перетворюється на репресивний апарат із безмежними правами та з мінімальною відповідальністю. Податковий кодекс знімає будь-яку відповідальність із податкової служби за витік приватної інформації із податкових органів і не передбачає права на оскарження рішення податкової. Запроваджується спрощена процедура розгляду справ у суді з питань податкових стягнень. При розгляді справи не є обов’язковим присутність підприємця, що ставить під загрозу об’єктивність судового розгляду.

Наслідками прийняття цього кодексу стануть: зростання рівня безробіття, збільшення тіньового сектора економіки, збільшення цін, поглиблення проблем кредитування реального сектора економіки, збільшення кількості й строків перевірок підприємців, безпрецедентне свавілля податкових органів та їх вручання в приватне життя (обшуки домівок, арешти, допити, інше) і багато іншого. Фактично влада планує  діяти за принципом: «видоїти з народу все, що тільки він має»!

Особливі повноваження в новому Податковому кодексі прописані для місцевої влади.Податок на прибуток підприємців розділено на двох адресатів – місцеві та державний  бюджети. При цьому, відсоток на прибуток до місцевих бюджетів місцева влада  визначатиме на власний розсуд. Ніхто не зможе вплинути на цей процес.

А щоби зупинити прийняття запропонованого Урядом регресивного Податкового кодексу,  

 з 01. липня   розпочато  акцію "Зупини податковий терор!".

Її мета – зібрати підписи громадян під вимогою до Президента України, Прем’єр-міністра та Голови ВРУ, щоб ті прислухалися до аргументів підприємців і відкликали цей недолугий та небезпечний для держави документ. Зокрема, ініціатори акції категорично заперечують проти:

• збільшення видів і термінів податкових перевірок;
• фактичного скасування спрощеної системи оподаткування;
• податків на депозити;
• запровадження податкових обшуків і допитів;
• тотального запровадження касових апаратів;
• п`ятикратного збільшення штрафів.

 Сокальська Агенція  також закликає  інші громадські організації виступити із відповідними офіційними заявами і стати на захист прав та свобод підприємців і громадян України.

Станом на 06.07.2010 р уже зібрано 256 підписів серед підприємців Сокальщини.

Збір підписів проводиться волонтерами на вулицях міст Сокальщини, а також можна поставити свій підпис в Сокальській Агенції

За додатковою інформацією можна звертатися в Сокальську Агенцію, або за тел.7-37-66

Контактна особа

Чемериз Руслан

Ганна Костюк
Сокальська АРР

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:55, 17 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464