** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.07.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

7 липень 2010 року

Пошук в новинах   

  
економіка

 

КАМПАНІЯ  «ЗУПИНИМО ПОДАТКОВИЙ ТЕРОР!»

Чому підприємці проти нового податкового кодексу, далі в інтерв"ю  із Ганною Костюк .
1. Чи планується зменшення податкового тиску? Ні, навпаки, під виглядом зменшення податкового тиску влада збільшує кількість податкових платежів. Податок з депозитів, додаткові платежі, які сплачуватимуть підприємці-спрощенці (податок з доходів фізичних осіб – 15%, соціальні внески 37,5%, ринковий збір, збір про зайняття деякими видами діяльності – до 400 грн. на місяць). Якщо до цього «спрощенці» сплачували до 200 гривень, то з прийняттям нового Податкового кодексу України це буде 1000 – 2000.
2. Чи захистить кодекс підприємців? Ні, податківці можуть зупинити роботу підприємства на 60 днів. Кодекс передбачає збільшення розміру штрафів в 5 разів.

3.Чи захистить новий кодекс пересічних громадян? Ні, податкова може безперешкодно провести обшук у громадян вдома без санкції суду.

4. Чи зменшує кодекс корупцію у податковій?Ні, вводяться непрямі методи обрахування витрат. Час від часу громадян будуть «доїти» щоб їх «правильно» порахували.

5. Чи надасть шанс новий кодекс на «друге життя» підприємству-банкруту? Ні, особа, що проводить санацію повинна буде за 30 днів відзвітуватись  про закриття підприємства. Фактично, легалізується державне рейдерство. Щось на кшталт: «У вас є прибутковий бізнес? Тоді ми йдемо до вас!»

6. Чи захистить кодекс приватну інформацію? Ні, навпаки, кодекс легалізує «стукачество». Якщо хтось анонімно написав, що у вас є «ліві» прибутки, податкова миттєво почне перевірку, яка може «поховати» вас і ваш бізнес. Банки повинні будуть видавати всю інформацію про вас, про ваших близьких та партнерів. Підприємець буде як на рентгені перед податківцем!

7. Чи було скасовано які-небудь важливі податки та збори? Ні, було скасовано податки та збори, які приносили менше ніж 1%  від прибутку державного бюджету.

8. Чи було зменшено податок на прибуток підприємців? Ні, це брехня! На справі було лише розділено податок між двома адресатами. До місцевих бюджетів та до державного бюджету. При цьому, відсоток на прибуток до місцевих бюджетів місцева влада виставляє на свій розсуд! Ніхто не зможе вплинути на цей процес.

9. Чи співпадає концепція Кодексу із передвиборчою програмою Януковича?Ні, вона має категорично іншу філософію. Вона націлена фактично на руйнування малого та середнього бізнесу. Кодекс має на меті вичавлення всіх соків з громадян, відібрати останню копійку у підприємців. При цьому багаті багатіють, а бідні – бідніють.

10. Чи дає кодекс громадянам більше свобод? Ні, навпаки, підприємцям нав’язують новий податковий ідентифікаційний номер.  Проводячи перереєстрацію платників податків з громадян будуть стягувати  нові хабарі, нові побори. Корупція в податковій службі розцвіте із новою силою!

11. Чи є добрим те, що всі підприємці обов’язково матимуть касовий апарат  із електронним механізмом звітності? Касовий апарат ускладнить облік та звітність, збільшить кількість перевірок в декілька разів та збільшить собівартість товарів і послуг.

12. Чи полегшить кодекс життя громадянам, які хочуть придбати нову машину чи продати свою?Ні, кодекс ускладнює процедуру оформлення куплі-продажу автомобіля. Окрім того, зрівняно в правах та обов’язках поодиноких продавців та крупні дистриб’юторські мережі, які продають сотні авт на день.

13. Чи збільшить надходження депозитів до українських банків даний податковий кодекс? Ні, навпаки, податковий кодекс обкладе додатковим податком на прибуток всі депозити громадян України. Інфляція з’їдає ваші депозити, а держава  забирає останні гроші.

14. Чи робить новий кодекс підприємців більш мобільними? Ні, фактично кодекс закріпачує підприємців. Нова влада повертає нас у часи кріпацтва, коли людина була прив’язана до свого пана і не мала права вільно пересуватись країною.

15. Чи обмежує в правах кодекс податкову службу? Ні, навпаки, податковій передають додаткові права. Фактично податкова перетворюється на репресивний апарат з безмежними правами та  з мінімальною відповідальністю.

16. Чи буде захищеним малий і середній бізнес від зазіхань на комерційну таємницю? Ні, новий податковий кодекс зобов’язує розкривати всі дії із банківським  рахунком, які здійснював підприємець, таким чином банківська таємниця в Україні фактично перестане існувати.

17. Чи будуть захищені пересічні громадяни від зазіхань та розповсюдження своєї особистої інформації? Ні. Даний кодекс знімає всю відповідальність із податкової служби за витік приватної інформації із податкових органів. Де гарантія того, що податківці не будуть торгувати вашою особистої інформацією?

18. Чи залишиться вигідним єдиний податок для малого та середнього бізнесу? Ні, окрім самого єдиного податку, підприємці будуть змушені сплачувати  податок на доходи громадян та всі соціальні внески, які зараз сплачуються автоматично разом із сплатою єдиного внеску, а крім того, місцевий збір за право займатися деякими видами підприємницької діяльності.

19. Чи може розраховувати пересічний громадянин на суд при захисті своїх  прав за податковим кодексом? Ні, новий кодекс не передбачує права на оскарження рішення податкової. Вводиться спрощена процедура розгляду справ з питань податкових стягнень. При розгляді справи не є обов’язковим присутність підприємця, що ставить під загрозу об’єктивність судового розгляду.

 

20. Отже, що Ви пропонуєте? Що передбачає кампанія «Зупинимо податковий терор!»? Ми закликаємо приєднатися до кампанії підприємців, бізнесменів та прости громадян. Зупинимо податковий терор! Закликаємо також поставити свій підпис  під листом до Януковича!

Інтев»ю із директором Сокальської агенції регіонального розвитку Ганною Костюк  записав журналіст Олександр Новацький.


Ганна Костюк
Сокальська АРР

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:41, 26 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464