** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.06.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

11 червень 2010 року

Пошук в новинах   

  
освіта

У пришкільних таборах буде весело й цікаво

Відкриття пришкільних таборів у Сокалі співпало із Міжна родним днем захисту дітей. 2 червня на площі Січових стрільців відбулося справжнє дитяче свято, яке підготував відділ освіти РДА, долучилися відділи культури та туризму, молоді та спорту, а також Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді РДА. Вони упродовж 14 днів, стільки діятимуть пришкільні табори, дбатимуть, щоб хлопчикам та дівчаткам було весело та цікаво.


Урочистому відкриттю пришкільних таборів Сокаля передувала виставка «Народна іграшка», де були представлені творчі роботи переможців конкурсу серед дошкільних закладів Сокальщини, зокрема, ляльки-мотанки. На площі лунали відомі дитячі пісні.


Невдовзі школярі вишикувались загонами. І методист РМК відділу освіти РДА Галина Матвіїв оголосила про відкриття пришкільних таборів. Заступник голови райдержадміністрації Марія Христинич та спеціаліст відділу освіти Леся Ковалишин привітали учнів із Міжнародним днем захисту дітей та початком канікул. А далі на головній сцені міста відбулося справжнє дитя чо-пластунське дійство під час якого кожен шкільний табір пре зентував себе. Присутні теплими оплесками зустрічали табір «Сокіл» (гімназія), «Містечко маленьких див» (Сокальський НВК №2 «ЗШ - ліцей»), «Соколяни» (Сокальський НВК №3 «ЗШ І-ІІІ ст. - колегіум»), «Сонечко» (Сокальський НВК №4 «ЗШ І-ІІІ ст. -ліцей»), «Берегині» (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №5)


Діти співали, танцювали та читали вірші. Було весело та гамірно. Опісля до дітей завітало «Красне Літечко» (Юлія Базилевич), бажаючи всім веселих і щасливих канікул.


А далі відбувся святковий концерт, який підготували вихованці районного Народного дому Лілія Радзимінська, Іванна Палюшинська та гуртківці Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості. Полонили глядачів запальним українським танцем та романтичним вальсом учасники танцювального ансамблю «Фантазія» дитячої школи мистецтв імені Віктора Матюка (керівник Оксана Шаліга). Тут же працівники служби у справах дітей та Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді РДА проводили конкурс малюнка на асфальті на тему: «Щасливе дитинство», в якому взяли участь 38 дітей. Його переможцям - Софії Журавінській (І місце), Діані Мидловській й Катерині Кардаш (II місце), Олені Каракулевій, Надії Ковальчук, Вікторії Ферко (III місце) - вручила призи заступник голови райдерж адміністрації Марія Христинич.


Організатори свята не обійшли увагою жодного учасника. їм також дали заохочувальні призи. Поряд відбува лися «Веселі старти», в яких свою кмітливість та спритність проявили усі команди. Діти залюбки бра ли участь у спортивних іграх, які підготували для хлопчиків та дівчат працівники ДЮСШ «Соколяни». Опісля присутні подивилися виставу про зайчика, яку підготували гуртківці Сокальського будинку дитячо-юнацької творчості.


Хлопчики та дівчатка забавлялися, веселилися та танцювали. Тут було цікаво дітям різного віку. А сюди прийшли і дошкільнята, і діти молодших, і старших класів. Під час ігор та забав на обличчях хлопчиків та дівчаток сяяли усмішки, лунав дзвінкий дитячий сміх. А це чи не найкраща винагорода для організаторів, які старалися, щоб свято, приурочене Міжнародному дню захисту дітей запам`яталося юним сокальцям, і вони відчули турботу, любов та увагу дорослих.


11 червня 2010 р.          Любов ПУЗИЧ.


Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
14:58, 22 вересня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464