** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.06.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

15 червень 2010 року

Пошук в новинах   

  
освіта

Міжнародна співпрацяУчні Сокальської гімназії імені Олега Романіва вже другий рік співпрацюють з гімназією в м. Радечніца (Польща). Результатом стала участь у проекті польсько-українського обміну молоді. З 29 квітня по 8 травня 20 учнів нашої школи спільно з керівником Євроклубу А. М. Матвійчук і заступником директора з виховної роботи Г. С. Тимчишин провели в Польщі. Упродовж цих 10 днів ми мали можливість мандрувати мальовничою територією Розточчя, побували у багатьох замках, музеях, подолали піший маршрут (24 км.) Національним парком, здійснили мандрівку на пароплаві річкою Вісла, разом співали, танцювали, вивчали мову, традиції сусідньої держави.


Коли прийшов час розставатися, то тішило лише те, що вже через два тижні зможемо продовжувати спілкування уже в нас, в Укра їні. І 26 травня 23 учнів з гімназії в м. Радеч ніца разом з учителями приїхали до нас.


І знову спільні подорожі, тільки уже по Західній Україні. Ми разом святкували свято останнього дзвоника, випускний, навіть випускні іспити складали разом (польські друзі вболівали за наш успіх під дверима класних аудиторій). А потім знову разом співали, вив чали вже українську мову, танцювали вальс, полонез, вели полеміку про Євросоюз. Поль ські друзі подарували нам прапор Євросоюзу, який відтепер стане невід`ємним атрибутом шкільного Євроклубу (керівник А. М. Матвійчук, вчитель англійської мови).


Проживали наші гості в оздоровчому комплексі «Ровесник», але увесь вільний час старалися проводити разом. Реалізувати ці проекти вдалося завдяки підтримці НЦК (Національного центру культури) м. Варшави. І коли 5 червня ми зібралися, щоб підсуму вати результати проекту, то знову були і сльози, і посмішки, і сподівання.


15 червня 2010 р.           Валентина КРИЦЬКА, 


Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
22:39, 5 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464