** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.07.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

2 липень 2010 року

Пошук в новинах   

  
економіка

Бюджет наповнюють платники податківСьогодні – 20- річчя від дня створення Державної податкової служби. Для існування державної інституції це чималий строк, і, відповідно, податкова служба відіграє в суспільстві важливу роль. Від її результатів в значній мірі залежить подолання кризових явищ в економіці та добробут народу. Про це нашому кореспонденту розповідають:Роман САС, начальник ДПІ у Сокальському районі


- На сьогодні в Державній податковій інспекції у Сокальському районі працює 63 фахівці, які обслуговують 3645 суб`єктів господарської діяльності - 965 юридичних та 2680 фізичних осіб.


Останні роки стали переломними у взаємовідносинах платників податків і органів державної податкової служби. Відбулися якісні зрушення щодо добровільної сплати податкових платежів, неухильно знижується податковий тиск і розширюється база оподаткування. Ці відрадні позитивні зміни стали наслідком спільної, згуртованої роботи податківців і платників податків. Між нами утверджуються по-справжньому партнерські відносини. Ми чітко усвідомлюємо, що бюджет наповнюють саме платники податків, а працівники податко¬вої служби здійснюють контроль за своєчасністю та повнотою сплати податкових платежів.


За п`ять місяців цього року інспекцією забезпечено надходження до Зведеного бюджету в сумі 57,8 млн. грн., приріст цьогорічних поступлень до Державного бюджету у порівнянні з минулим роком склав 0,4 млн. грн., до місцевого - 2,7 мільйона гривень.


Однак мушу зазначити, що в плані наповнення бюджету район є досить специфічний - найбільші бюджетоутворюючі платники податків - ДП «Львіввугілля» та ДВАТ «Шахта «Надія» є одночасно й найбільшими боржниками. Проте завжди намагаємося з розумінням ставитись до проблем суб`єктів господарювання.


Хочу подякувати платникам податків, які в цей непростий для бізнесу час сумлінно виконують свій конституційний обов`язок, своєчасно та в повному обсязі сплачують податки в державну казну, зокрема, - ДП «Борокський спиртозавод», ТзОВ «Вемо», ВКП «Дельта», ТзОВ «Сокме», ТзОВ «Експедиція Овертранс».


Звичайно, успіх будь-якої справи залежить, насамперед, від людей - висококваліфікованих фахівців, відданих своїй справі, які нерідко жертвують своїм вільним часом для досягнення поставленої мети. Саме такі працівники працюють в інспекції Відзначу кращих серед них - головного державного податкового інспектора відділу оподаткування фізичних осіб Надію Гринюк, завідувача сектора адміністрування податку на додану вартість відділу оподаткування юридичних осіб Марію Завішенець, головного державного податкового інспектора юридичного сектора Віру Яремко, головного державного податкового інспектора з питань організаційно-розпорядчої роботи Надію Гайдаш.


Вітаю колектив працівників інспекції зі святом, бажаю, перш за все, міцного здоров`я, добра і сімейного щастя, невичерпної енергії та досягнення успіхів у наполегливих зусиллях щодо виконання завдань з наповнення Державної казни.


Ігор ПАКУЛЕЦЬ, перший заступник начальника ДПІ:


- Особливу подяку висловлюю тим, хто стояв біля витоків податкової служби, хто своєю працею вніс вагомий внесок в розвиток та зміцнення фінансової служби, на базі якої у 1990 році було створено Державну податкову адміністрацію.


Щира подяка нашим ветеранам. Насамперед першому начальнику ДПІ у Сокальському районі Петру Васильовичу Жирусі, який доклав чимало зусиль для згуртування невеликого на цей час колективу та покращення матеріально-технічної бази інспекції; Богдану Степановичу Шукатці, який очолював відділ оподаткування фізичних осіб і виховав не одне покоління податківців; Марії Володимирівні Савковій, досвідченому ревізору, яка завжди була готова поділитися досвідом і знаннями, а своїм оптимізмом заряджала енергією навіть молодших від себе колег; по-материнському добрій Раїсі Федорівні Романюк, яка уміла підтримати у скрутні хвилини, завжди привітна до співробітників та платників податків.


Шановні ветерани! Бажаю Вам добробуту, міцного здоров`я, благополуччя та оптимізму на довгі і щасливі роки, нехай примножується здобуте, хай супроводжує Вас щира повага людей.


Петро ШПРЯХА, заступник начальника ДПІ:


- Результати діяльності інспекції - щоденна копітка праця. Це не тільки робота по забезпеченню добровільного виконання податкових зобов`язань платниками податків, а й мобілізація коштів до бюджету за результатами контрольно-перевірочної роботи та внаслідок заходів з примусового стягнення платежів з недобросовісних платників податків в дохід держави.


Протягом січня-травня поточного року працівники ДПІ у Сокальському районі провели 850 різного роду перевірок (планових документальних, позапланових, оперативних, камеральних тощо). За їх підсумками донараховано суб`єктам господарювання - юридичним та фізичним особам 3,9 мільйона гривень. Фактично мобілізовано 1,2 млн. грн., що становить більш як два відсотки загальних надходжень до бюджету. Також зменшено збитки з податку на прибуток на 0,7 млн. грн. та упереджено незаконне відшкодування з бюджету заявлених платниками сум ПДВ в розмірі 43,1 тисячі гривень.


Працівники відділу погашення прострочених податкових зобов`язань, використовуючи законні заходи впливу до боржників (вилучення готівкових коштів, опис майна тощо) забезпечили в примусовому порядку надходження до бюджету в сумі 18,4 млн. грн., що становить 31,8 відсотка від загальних поступлень.


Бажаю колегам не зупинятися на досягнутому, професійного зростання, витримки та усіляких гараздів в повсякденній праці.


2 липня 2010 р.                                 Записав Василь СОРОЧУК.


Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:44, 26 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464