** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.07.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

2 липень 2010 року

Пошук в новинах   

  
Духовна сторінка

ДІТИ - НАШЕ МАЙБУТНЄ


 


У малечі ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вона росла здоровою та радісною, прославляла свої родину та край. У неї не повинно бути нещасливого дитинства, і за це треба відповідати нам, дорослим, тому турбота про дітей, захист їхніх прав має стати одним із найголовніших наших обов`язків.


Усіх дорослих закликаємо зігрівати теплом і любов`ю кожне сердечко, об`єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми та неодмінно стануть гордістю України. Усі були дітьми... Давайте пригадаємо, із яким захопленням ми дізнавалися про щось нове. А якщо воно подавалося цікаво та незвично, то закарбовувалося на довгі роки. Саме тому багато хто з нас може відновити в пам`яті різноманітні виступи, побачені ще в садочку.


Щоб подарувати вихованцям дитячої дошкільної установи №1 справжнє свято, до них в Міжнародний день захисту дітей завітали танцюристи й актори із Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості. Підготувала та провела концертну програму керівник театру «Джерельце» та літературно-мистецької студії «Зернинка» Тетяна Конарська. Вона привітала глядачів із святом і в доступній формі розповіла про те, як ними опікується держава.


Розпочали виступ граційні танцюристи зразкового хореографічного колективу «Престиж» Ілона та Валентин Кулики. Вони в яскравих костюмах показали композиції «Феєрія» та «Джайв». Юних артистів майстерності виконання танців навчила Надія Лютик.


Поетичне слово Василя Симоненка подарував Микола Нецькар. Проводили урок римування та фізхвилинки, а також загадували загадки Віталія Ільницька, Поліна Ямова, Надія Кашуба, Анна Семенюк, Юлія Шутяк і Наталія Тхір. Анастасія Грем розповіла, як Назарій Матвіїв навчав клоуна Бобу (Юрій Кантор) складати вірші. А на завершення маленькі глядачі побачили казку про заздрісного Зайця.


У свою чергу діти дарували всім артистам щирі усмішки та бурхливі оплески. Хотілося б, щоб малеча відчувала такі радісні миті чи не щодня. Адже так важливо, щоб це покоління мало все необхідне для повноцінного та гармонійного життя, тому що від нього залежить майбутнє всієї нації!


 6 липня 2010 р.                                      Сергій ГРОДЗКИЙ, м. Сокаль.
Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:06, 20 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464