** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.07.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

23 липень 2010 року

Пошук в новинах   

  
економіка

• На копальнях району


ТРИВАЄ ТРУДОВА ВАХТАНа шахтах України триває трудова вахта прохідницьких і вуглевидобувних бригад, присвячена професійному святу - Дню шахтаря та 75-ій річниці стаханівського руху. До її проведення долучилися й шахтарі ДП "Львіввугілля", які цьогоріч 4 червня вже видали на-гора мільйонну тонну твердого палива.


У ніч з 30 на 31 серпня 1935 року забійник Олексій Стаханов встановив рекорд з видобутку вугілля (було видобуто 102 тонни при нормі сім тонн), що стало початком стаханівського руху в галузі.


За 75 днів до ювілейної дати гірники Галичини вирішили відзначити 75-річчя стаханівського руху вагомими трудовими здобутками. Адже трудова вахта з підвищеним вуглевидобутком - дань шахтарським традиціям та великої пошани подвигу Стаханова.


Цьогоріч головними завданнями, які ставляться перед колективами прохідницьких і вуглевидобувних бригад держпідприємства є дострокове виконання завдань липня, що забезпечить збільшення обсягів видобутку вугілля та проведення гірничих виробок, підвищення продуктивності праці, зміцнення трудової дисципліни, поліпшення якості вугілля, що видобувається, забезпечення ритмічної та безпечної роботи трудових колективів. Очевидним є той факт, що додатково до завдання п`яти місяців шахтами ДП "Львіввугілля" видобуто майже 69 тисяч тонн вугілля. Найкраще спрацювали колективи копалень "Відродження" (директор Павло Овчінніков), "Великомостівська" (Юрій Кунта), "Степова" (Ярослав Кіх), "Червоноградська" (Анатолій Митрофанов), "Зарічна" (Володимир Локшин) та "Лісова" (Ігор Дзік). Позитивну роботу показали й колективи прохідницьких дільниць шахт "Зарічна", "Великомостівська" та "Відродження"


Для більшості трудових колективів державного підприємства працювати по-стаханівськи стало доброю традицією. Приємно, що в їх числі гірники шахти "Зарічна", які свого часу двічі ставали володарями призу імені легендарного Олексія Стаханова. Ця унікальна нагорода зараз знаходиться в музеї "Шахтарська слава" ДП "Львіввугілля". І сьогоднішнє покоління шахти прагне повторити успіх своїх попередників. Тут іде інтенсивна підготовка до роботи 330-ої лави по Західно-Бузькому пласту, що дасть змогу значно додати у вуглевидобутку.


Трудова вахта буде підсумована наприкінці серпня, безпосередньо до Дня шахтаря та 75-ліття трудової звитяги Олексія Стаханова. А бригади-переможці кожної групи номінацій отримають грошові премії - за перше місце - 75 тис. гра, за друге - 50 тис. грн. та ЗО тис. грн. за виборене третє місце.


До цього додам, що для гірників Львівщини робітничі зміни з підвищеним вуглевидобутком не в новину. Однак цього разу шахтарі працюватимуть по-стаханівськи.23 липня 2010 р.                Лариса ГУМЕНЮК
Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:00, 17 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464