** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::26.07.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

26 липень 2010 року

Пошук в новинах   

  
культура

Тартаків святкує 595- річчя26 липня с. Тартаків було оповите радісною і щасливою атмосферою. Цього дня там панували любов і братерство, адже всі жителі святкували 595 років від першої згадки про село Тартаків в історичних літописах.


Святкування розпочалося в 11-ій годині. Одночасно у храмах трьох різних конфесій:Греко-Католицької, Римо-Католицької і Православної відбулися богослужіння за здоров’я жителів села. Після відправи парафіяни, не зважаючи на своє віросповідання, привіталися, об’єдналися і спільною ходою рушили в центр села до фігури Матінки Божої Тартаківської, де відбувся спільний молебень за добробут, процвітання і щасливе майбутнє села.


Продовжилося святкування концертом духової музики під керівництвом п. Криштофа Петра. А потім весела музика полинула з народного дому. Зал був переповнений, зібралися всі, хто зміг прийти:від малих дітей до старожилів. Це ж свято, чому б не зустрітися, забувши про всі негаразди, і не полинути в радісну метушню святкування.


Рідна земля, рідний край. Стара філософія:мати, родина, хата, земля. Все це лунало зі сцени знов і знов, надихаючи людей на добро, сподівання на краще., опираючись на прадвічні корені нашого з вами історичного минулого .


Зі сцени лунали пісні хору народного дому с. Тартаків та жіночого ансамблю"Берегиня", під керівництвом художнього керівника Любові Козачок. Не забули привітати тартаківців і жителі сусідніх сіл, зокрема  вокальний ансамбль «Гармонія душі» з с. Перв’ятичі, ансамбль «Любисток» з народного дому «Просвіта» м. Сокаля, а також гурти з Комарева та Романівки.


Не обійшлося і без поважних гостей. На святкування595-річчя Тартакова завітали п. Марія Христинич – заступник голови райдержадміністрації,    п.Володимир Полянчук – сокальський поет, голова сокальського ЛМО «Колос», п. Марія Грицай – політв’язень, старожил.


Бракує слів, щоб передати всі щиросердечні побажання селу, що «пахне хлібом й молоком», «дарує свято душі і серця».


Все це святкування відбулося завдяки організаторам: Орловському Степану Петровичу –сільському голові, Масинник Стефанії Петрівні –директору народним домом та спонсорам святкування, зокрема підприємцям п. Тарасу Ковальчуку, п. Ігору Ковальчуку, п. Олегу Козаку, п. Володимиру Назаренку і іншим, небайдужим до благоустрою і процвітання Тартакова благодійникам. 25 меценатів відгукнулося на прохання надати допомогу в організації святкування.Всім їм були вручені врочисті подяки та пам’ятні сувеніри. Не лишилися без подарунків і поважні гості та старожили. Урочиста частина скінчилася, та свято продовжувалося в кафе під відкритим небом. Ввечері була святкова дискотека. А на завершення, близько опівночі, у небі засяяв врочистий салют.


Бережи, Боже, с.Тартаків і його мешканців!


26 липня 2010 р.                                                  Людмила Рижок
дописувач_
***

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:48, 22 січня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464