** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.07.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

27 липень 2010 року

Пошук в новинах   

  
спорт

Спартакіада


У ТУРИСТИЧНОМУ КРАЮ КАРПАТНещодавно у мальовничому містечку Тухля Львівської області відбулася обласна спартакіада з оздоровчого туризму. Від нашого регіону взяла участь команда ДП "Львіввугілля". Цього разу до Карпат прибуло 11 команд. 110 чоловік з міст Самбора, Стрия, Борислава, Червонограда, Львова організували наметове містечко. Хоча й доводилося переборювати дощові погодні умови, змагання вийшли напруженими і цікавими. Легкоатлетична естафета перетягування каната, попадання м`яча в ціль установка туристичної палатки - всюди доводилося викладатися по максимуму. Навіть приготування найкращого обіду та виконання пісні не зняло напруження спортивного азарту. Результат -загальнокомандне II місце серед команд обласних організацій профспілок Львівщини.


- Команді ДП "Львіввугілля" не вперше доводиться завойовувати призові місця за найкращі результати в області, - розповідає голова ФСТ "Україна" Володимир Гамальчук. - Наші спортсмени виборювали право на першість і в обласних і в республіканських змаганнях. Високий рівень підготовки досягнуто тренуваннями та старанністю гірників, які делегували на спартакіаду найкращих. Ми задоволені результатами. До того ж природа Карпат ще ніколи нікого не залишала байдужим. Декілька днів, проведених серед гірської краси Карпат, по-особливому впливає на кожного з нас. Сюди хочеться приїхати знову й знову. Тому й важлива пропаганда гірського туризму, ще залучає людей до активного відпочинку та оздоровлення, бачення прекрасного.


27 липня 2010 р.                                                 Любов Мельничук
Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:23, 10 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464