** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::30.07.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

30 липень 2010 року

Пошук в новинах   

  
влада

Питання фінансові, освіти, соціальні...Шість питань розглянуто на черговій колегії райдержадміністрації, яку вів голова РДА Микола Мисак.


З першими двома: "Про виконання бюджету Сокальського району за перше півріччя 2010 року" та "Про скерування вільного залишку районного бюджету на 2010 рік та уточнення призначень по спеціальному фонду" доповідала начальник фінансового управління Світлана Ксьонжик, Голова РДА Микола Мисак підкреслив про достатньо детальний аналіз фінансового становища Сокальського району і відзначив позитивний чинник виконання бюджету за перше півріччя цього року. А щодо скерування вільного залишку районного бюджету на 2010 рік, то головуючий наголосив, що всі суб"єкги, які були задіяні у цьому процесі, заявили про свою підтримку виділення вільних лишків на той чи інший об"єкт, задля вирішення наболілих питань. Важливою була ініціатива балансоутримувачів, які найкраще знають своє майно. І ми дійшли до порозуміння.


З цих питань прийнято відповідні рішення.


"Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати підприємствами-боржниками" та "Про стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року" доповідали начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Володимир Огінський та начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський. Вони акцентували увагу на найважливіших проблемах, а щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року, то до цього питання ще не раз повертатимуться, адже за місяць 1 вересня, і буде зроблено все можливе, щоб діти навчалися у  поремонтованих, теплих, зручних приміщеннях.


Про стан виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації`та голови райдержадміністрації у структурних підрозділах РДА за перше півріччя 2010 року розповіла завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації Галина Васьків. Головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації Наталя Кіселик поінформувала про звернення громадян, які надійшли до РДА за перше півріччя цього року.


Голова райдержадміністрації Микола Мисак, підсумовуючи роботу колегії, звернувся до присутніх з проханням активніше обговорювати питання, пропонувати свої пропозиції.30 липня 2010 р.                                   Оксана ПРОЦь
Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:06, 3 квітня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464