** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.08.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 серпень 2010 року

Пошук в новинах   

  
культура

УКРАЇНСЬКІ "КРИШТАЛЬ" ЗАЧАРУВАВ ПОЛЯКІВ


 


Весною 2010 року мені, як заступникові голови районного осередку Всеукраїнської громадської організації "Товариство українських офіцерів", надійшла пропозиція від 1 -го заступника коменданта поліції поетової в Грубешові (Республіка Польща, воєводство Люблін) Адама Гронкевіча: організувати виступ вокального колективу з України на святкуванні з нагоди 91-ї річниці поліції Польщі.


Директор Сокальського БДЮТ Марія Поліщук, до якої я звернувся, з ентузіазмом сприйняла таку пропозицію і запропонувала вокальний ансамбль "Кришталь". Він був створений в 2005 році з учнів шкіл. Нині дехто з них навчається у вищих навчальних закладах, але й далі співає в ансамблі. 17 липня ц. р. ансамбль `Кришталь` у складі Ганни Михайпюк, Олександри Думанської, Мар`яни Романяк, Мар`яни Стасюк та Станіслава Андруава виступив в Грубешові. Слухачі прийняли його дуже тепло.


Це свято було особливим. Адже цьогоріч повітовій поліції в Грубешові було вручено прапор (досі вона його не мала). Святкування проходило на рівні воєводства, в урочистій церемонії взяло участь керівництво поліції воєводства Люблін та керівництво всіх повітових поліцій воєводства.


Серед запрошених офіційних осіб була присутня делегація УМВСУ у Волинській області на чолі з начальником управління генерал-майором міліції І.Прошковським.


Під час урочистостей я вручив комендантові повітової поліції в Грубешові Кшиштофу Бартосєвіуу вітальну адресу від нашого осередку. Після концерту учасникам ансамблю "Кришталь" вручили пам`ятні подарунки, їх пригостили смачними стравами, провели їм екскурсію Грубешовим, зокрема, вони відвідали костел, у якому зберігається ікона Сокальської Божої Матері.


Від імені нашого осередку висловлюю подяку учасникам ансамблю "Кришталь" (керівник Наталія Криштальська) за гідне представництво нашої держави у Республіці Польща, а також дякую всім, хто долучився до підготовки та організації поїздки ансамблю в м. Грубешів.6 серпня 2010 р.     Сергій МАНДАТ,


заступник голови Сокольського районного


осередку Всеукраїнської громадської організації "Товариство українським офіцерів"
Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:43, 15 грудня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464