** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:



Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.06.2005


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

13 червень 2005 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Чергова нарада апарату РДА відбулась у понеділок в Сокалі. В її ході було проаналізовано роботу адміністрації, управлінь, відділів та підприємств району за минулий тиждень. Одним із важливих моментів в роботі закладів освіти зараз є – виплата відпускних грошей вчителям. З огляду на наповнення бюджету – це не повних 50% - зрозуміло, що таких коштів в районі немає. Відтак, можливим виходом з цієї ситуації є позика. Це питання буде вирішуватись цього тижня.



Правоохоронці повідомили, що з 10 червня в Сокальському районі почалося комплексне відпрацювання. Його метою є попередження злочинів в усіх сферах життя. Як зазначив в розмові з кореспондентом радіо “Сокаль” в.о. начальника райвідділу міліції Богдан Кіщук, це відпрацювання проводиться з вказівки Президента в 15 областях України, воно триватиме 75 днів і закінчиться 25 серпня.



 


служба інформації ТРК “Сокаль”


служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:21, 9 серпня 2026 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567