Сокаль і Сокальщина : новини ::30.08.2010

30 серпень 2010 року

Пошук в новинах

спорт

З 22 по 24 серпня до 19-ї річниці Незалежності України відділом у справах молоді та спорту Сокальської РДА проводились різноманітні спортивні заходи.

Зокрема в ДЮСШ «Соколяни» 22-23 серпня проводився шаховий фестиваль «Незалежність» де перемогу святкували:
серед дорослих – Варениця П. – І місце, Пастівничний М. – ІІ місце та Пастівнична З. – ІІІ місце;
серед дітей та підлітків  хлопці: Сидор І. – І місце, Харчук Ю. – ІІ місце та Журавінський М. – ІІІ місце;
дівчата: Грицай С. – І, Пікунова О. – ІІ та Краснова Л. – ІІІ місце.

~1~
Також проводився волейбольний турнір серед чоловічих команд в якому приймали участь 7 команд району. В напруженій боротьбі перемогу здобула молода команда «Вемо», на другому місці команда «Курс», на третьому – «Ветерани». ~2~

На стадіоні «Сокіл» в ці дні також була насичена програма.

22-23 серпня волейбольний клуб «Сокіл» проводив відкриту першість з пляжного волейболу, в якій перемогла команда в складі Ваврук А.- Сметанніков П., на другому місці – Зелінський С.-Борис М., на третьому – Потура О.-Гушта В.~3~

22-24 серпня проходили фінальні ігри відкритої першості ДЮСШ «Буг» з футболу серед юнаків 1994-1995 років народження (перемогу вибороли юні футболісти команди «Буг» Сокаль)~4~ та турнір з міні-футболу серед хлопчиків 1997-1998 р.н. (перемогли футболісти команди смт. Жвирка (ФК «Сокаль»).~5~

Цікаво проходила спартакіада серед членів районної Асоціації інвалідів, учасники якої – всі переможці, а найкращі результати показали:

~6~ - учасники спартакіади .

Захоплююче дійство відбувалось в ЗОШ № 5, де проходив турнір зі стрітболу. Серед юнаків перемогла команда в складі Андрусів Т.- Притула В., а серед дівчат – Шарова О.
– Михайлова І.~7~ - учасники турніру зі стрітболу.
Заключним акордом святкування були фінальні ігри кубку «Незалежність», де перемогу здобули серед команд юнаків – ФК «Сілець-Легенда», серед дорослих – команда ФК «Гірник». Команди були нагороджені кубками та медалями, які вручали голова районної федерації футболу Я. Підкіпняк, голова Сокальської районної державної адміністрації М. Мисак, заступник голови Сокальської РДА М. Христинич та голова Сокальської районної ради О. Солодяк.