** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.04.2006


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

3 квітень 2006 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Президент Польщі Лех Качинський заявляє, що Польща і надалі буде допомагати Україні в євроінтеграції. "Ми зацікавлені в розвитку двосторонніх відносин з Україною і буде їй допомагати в євроінтеграції", - сказав він, відповідаючи на питання журналістів у суботу в ході неофіційного візиту до Львова. Крім того, Качинський заявив, що Польща не має наміру розривати дипломатичні відносини з Білорусією, але буде їх підтримувати на мінімально можливому рівні. Він підкреслив, що в Польщі "хороші відносини з білоруським суспільством", але в той же час заявив, що останні вибори президента країни були далекі від європейських стандартів.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", під час візиту Качинський поклав вінки на меморіали польських і українських воїнів на Личаківському цвинтарі Львова, а також до могили письменника Івана Франка. Також президент Польщі з супроводом побував на літургії в римо-католицькому кафедральному соборі Львова, після якої відбулося виконання ораторії "Обітниці Яна Казимира".

Візит Качинського приурочений до 350-й річниці цих обітниць, даних королем Польщі Яном Казимиром першого квітня 1656 року у Львові. У неділю ввечері президент Польщі повернувся до Кракова. Разом з тим, прес-служба українського президента повідомляє, що між Віктором Ющенком та Качинським у суботу відбулася телефонна розмова.

Сторони обговорили політичну ситуацію в Україні після виборів, а також питання двосторонньої співпраці між Україною і Польщею, зокрема у сфері економіки.

служба інформації ТРК “Сокаль”

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:50, 25 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567