** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.04.2006


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

3 квітень 2006 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

За перший квартал цього року у Львівській області громадяни України усиновили 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а іноземці – двох, – повідомила Західну інформаційну корпорацію головний спеціаліст головного управління освіти та науки Львівської ОДА Леся Солтис.

За її словами, за минулий рік у Львівській області усиновили 42 дітей, з них 32 – українці, 10 – іноземці. Двоє дітей, які усиновили іноземці цьогоріч, поїдуть з названими батьками у США та Італію. «Поруч з цим, згідно з Постановою КМУ №367 від 25 березня 2006 року, в Україні створюється Державний департамент з усиновлення та захисту прав дитини, який підпорядковуватиметься Міністерству у справах сім’ї, молоді та спорту. До цього був Центр з усиновлення дітей у Києві, який підпорядковувався Міністерству освіти та науки України. На місцях функції, які виконували центри з усиновлення, передаються Службам у справах неповнолітніх», – зазначила Л. Солтис.

На цей момент у головному управлінні освіти і науки львівської ОДА є 11 заяв громадян щодо усиновлення дітей. Проте люди, які написали відповідні заяви, вказали, що бажають всиновити дівчаток віком від народження до двох років. Натомість на Львівщині переважають хлопчики, яких можна усиновити. Тому цим майбутнім названим батькам доведеться зачекати.

служба інформації ТРК “Сокаль”

РДА
Сокальська РДА

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:02, 25 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567