** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.11.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

16 листопад 2010 року

Пошук в новинах   

  
освіта

 • 12 листопада, в приміщенні Сокальської ССЗШ №3, стартував X чемпіонат Сокальського району з гри ”Що? Де? Коли?”. В змаганнях взяли участь рекордні 29 команд(майже 180чоловік)-зала ледве вмістила всіх бажаючих зіграти в цікаву інтелектуальну гру.

 • Команди представляли Сокальську гімназію, Сокальські СЗШ №2, ССЗШ №3, СЗШ №4, СЗШ №5, Червоноградський будинок учнівської творчості, Великомостівський НВК, Сокальський ПЛ, Хоробрівську, Бутинську, Реклинецьку, Поторицьку, Сілецьку, Тартаківську та Лучицьку СЗШ. • Цей етап закінчився тріумфом Сокальської ССЗШ №3- дві команди з цього закладу, посіли місця на п’єдесталі пошани. Впевнену перемогу в першому етапі, здобула команда ”Окраїна”(капітан-Роман Кошівка), яка аж на 4 правильних відповіді випередила срібного призера турніру, яким стала команда Червоноградського БУТ- ”Lucky strike”(капітан-Тетяна Котик). Надзвичайно впертою вийшла боротьба за третє місце- лише за сумою місць команда ”Геракли”(капітан-Володимир Хомяк), випередила команду ”Guarana”, яка представляла Сокальську гімназію.

 • Проте ще важко робити якісь прогнози, оскільки до закінчення чемпіонату залишилось чотири етапи, які можуть дуже сильно перекроїти турнірну таблицю.

  В неділю 14 листопада, в приміщенні диско-клубу ”Вікторія” відбувся I етап VIII чемпіонату Сокальського району з гри ”Що? Де? Коли?”. На старт турніру вийшли 17 команд, які представляли міста Сокаль, Червоноград, Великі Мости, Радехів, смт Жвирка, села Забужжя та Новий Витків.

  Перший етап стартував з великої сенсації адже перемогу в першому етапі, здобула командапедагогів Сокальської ССЗШ №3-”Любисток”(капітан-Володимир Павлюк), яка лише в цьому сезоні дебютувала в прем’єр –лізі. Таким чином Сокальська ССЗШ №3, зробила своєрідний дубль здобувши перемоги як в шкільних так і в дорослих змаганнях. Друге місце в змаганнях,посів чотириразовий чемпіон Сокальського району- команда ”1715”(капітан-Тарас Малюх).“Бронза” етапу в команди ”Фенікс”(капітан-Лисий Богдан).Але в цьому сезоні склад учасників змагань, настільки рівний, що будь-яка команда до кінцясезону ще може вийти на лідируючі позиції.

 • Організаторами X юнацького чемпіонату Сокальського району та VІII-го чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?” виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та відділ у справах молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

 • Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань-диско-клубу “Вікторія”,інтернет-мережі “BestLink”, фірмі “Ніка, піццерії “Фігаро, працівникам Сокальської ССЗШ №3 та диско-клубу “Вікторія”, інформаційним партнерам ігор “Що? Де? Коли?” на теренах Сокальщини ТРК “Сокаль” , інтернет-порталу “Сокаль і Сокальщина”, часопису “Голос з-над Бугу” .
 • Президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості-Володимир Войтюк.

 • дописувач_
  ***

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  15:47, 16 грудня 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464