** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:



Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.11.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

16 листопад 2010 року

Пошук в новинах   

  
освіта

Результати першого етапу змагань X юнацького чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”


                                                                                                    О   Р

1.Окраїна (Сокальська ССЗШ №3), капітан Роман Кошівка- 15(278).


2.Lucky Strike(Червоноградський БУТ), кап.- Тетяна Котик- 11(185).


3.Геракли(Сокальська ССЗШ №3), кап.- Володимир Хомяк- 10(159).


4.Guarana(Cокальська гімназія), кап.- Олена Томчук-             10(159).


5.Альфа(Хоробрівська СЗШ), кап.- Віталій Гамадин-              9(150).


6.Hike(Сокальська гімназія), кап.- Христина Проник-              9(131).


7.Три+три(Бутинська СЗШ), кап.- Наталія Хасишин-               9(129).


8.В десятку(збірна м. Червоноград), кап.- Софія Ващук-          8(116).


9.Nice(Сокальська СЗШ №4), кап.- Володимир Царук-             7(110).     


10.Каравала(Реклинецька СЗШ), кап.- Наталія Маляр-               7(104).


11.Friendship Team(Cокальська СЗШ №5),кап.-Анна Матвійчук7(99).


12.ЛСД(Cокальська СЗШ №5), кап.- Богдана Гумен-                   7(85).


13.Нація(Поторицька СЗШ), кап.- Богдан Думас-                         6(103).


14.Ведмедик CORE(Сокал ССЗШ №3), кап.- Ігор Гулягродський-6(88).


15.Бурбони(Сокальська ССЗШ №3), кап.-Ярослав Вараниця-      6(75).


16-17. Falcon(Сокальський ПЛ), кап.-Максим Назар-                      6(74).


16-17. Ерідан(Сілецька СЗШ), кап.-Юрій Канюк-                            6(74).


18. Драйв(Поторицька СЗШ), кап.-Ігор Грица-                                 6(74).


19. Хіросіма(Сокальська ССЗШ №3), кап.- Христина Кулик-         6(60).


20. Terra incognita(Великомості-й ліцей), кап.-Володимир Микула- 5(63).


21. Патріоти(Cокальська СЗШ №5), кап.-Теодор Яник-                     4(56).


22. South Park(Сокальська ССЗШ №3), кап.- Давид Коцюбяк-          4(42).


23. 61 секунда(Тартаківська СЗШ), кап.- Марта Матерна-                 4(26).


24. Український Ейнштейн(Сокальська СЗШ №4), кап. Роман Брагін-3(34) .


25. Фаворит(Сокальська СЗШ №2), кап.- Ірина Шлапак -                 3(33).


26. Friends(Сокальська СЗШ №2), кап.- Магда Колісніченко -           3(32).


27. Оба-на(Сокальська гімназія), кап.-Наталія Ковальчук-                 3(21).


28. Щасливі разом(Сокальська СЗШ №4), кап.-Яна Лакома-               3(18).


29. Найрозумніші(Лучицька СЗШ), кап.-Богдан Бойко-                        3(15).



О-очки(кількість правильних відповідей на запитання).


Р-рейтинг(показник складності запитання, рахується за формулою N+1, де N-число команд, які не дали правильної відповіді на дане запитання).



Примітка команда Геракли посідає вище місце, ніж команда Guarana, завдяки кращій сумі місць в турах.



Команди Ерідан та Falcon посідають вищі місця, ніж команда Драйв, завдяки кращій сумі місць в турах.


дописувач_
***

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:27, 18 серпня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464