** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.12.2010


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

14 грудень 2010 року

Пошук в новинах   

  
освіта

В неділю 12 грудня, в приміщенні диско-клубу ”Вікторія” відбувся II етап VIII чемпіонату Сокальського району з гри  ”Що? Де? Коли?”.  В змаганнях взяли участь  15 команд, які представляли міста Сокаль, Червоноград, Великі Мости, Радехів, смт Жвирка та село  Новий Витків.


Варто зазначити, що другий етап з точки зору інтриги вдався. Хоча після першого туру чотириразовий чемпіон Сокальського району - команда “1715” ( капітан - Тарас Малюх), випередила найближчого переслідувача аж на 4 правильних відповіді і здавалося, що вже ніщо не завадить їй довести гру до перемоги.


В другому турі команда “1715” взяла 9 запитань і третій(заключний) тур ніби-то мав стати для неї легкою прогулянкою, проте команда  ”Деміурги” (капітан - Микола Сідельник), зробила в другому турі те, що ще ніколи не вдавалося жодній з команд за 8 років-дала правильні відповіді на всі 12 запитань, скоротивши відрив від ”1715” лише до однієї правильної відповіді. На куражі ”Деміурги” виграли і третій тур, здобувши в результаті непросту перемогу на цьому етапі-підтвердивши свої чемпіонські амбіції.


Боротьба за “бронзу” теж була дуже гаряча: команди які посіли місця з третього по шосте дали по 17 правильних відповідей, в результаті їх розділили - рейтинг(показник складності запитань) та сума місць в турах. Найбільше пощастило команді з Червонограда - ”Новий формат” (капітан - Тетяна Дуброва), яка вперше для себе ввійшла до чільної трійки.


Після двох етапів в чемпіонаті лідирує команда ”1715”, яка набрала 16 залікових балів, лише на 1 бал від них відстають ”Деміурги”. Замикає трійку призерів переможець першого етапу-команда педагогів Сокальської ССЗШ №3- ”Любисток” ( капітан - Володимир Павлюк), яка має на своєму рахунку 11 балів. Проте щільність в таблиці неймовірна, оскільки команду, яка посідає третє місце відділяє від зони вильоту лише 5 балів. До речі досить несподівано в цій неприємній зоні опинилися діючі переможці чемпіонату  Сокальського району - ”Чемпіони”. Отже, зважаючи на щільність результатів можна сказати, що до кінця сезону, а це ще цілих три етапи нас чекає неймовірно інтригуючи боротьба.


Організаторами II-го етапу VІII-го  чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”  виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та відділ у справах  молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.


Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань-диско-клубу “Вікторія”, інтернет-мережі “BestLink”, системам супутникового стеження TransControl, фірмі “Ніка, піццерії “Фігаро, працівникам диско-клубу “Вікторія”, інформаційним партнерам ігор “Що? Де? Коли?” на теренах Сокальщини ТРК “Сокаль” , інтернет-порталу “Сокаль і Сокальщина”, часопису “Голос з-над Бугу” .


Президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості-Володимир Войтюк.дописувач
-

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:50, 14 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464