** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.04.2011


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

8 квітень 2011 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Британський досвід розвитку соціального підприємництва набув нового поширення. Його вивчала група учасників із України, Хорватії, Сербії, Північної Ірландії та Південної Кореї.
         Поїздка включала у себе ділові зустрічі із представниками Британської Ради в Україні, відвідування чотирьох діючих соціальних підприємств, а також участь у щорічній конференції Соціальних підприємців Великобританії «Голос 2011».
         Під час участі у заходах обговорювалися  питання щодо розвитку соціального підприємництва, зокрема, організаційно-правової форми, досвіду створення партнерських відносин із різними секторами громади, питання фінансової підтримки у створенні та розвитку СП.
         Пріоритетною для учасників була тема економічної доцільності та потреби у розвитку соціальних підприємств, адже завдяки їх діяльності, через яку надаються послуги безпосередньо громаді, із державних і місцевих бюджетів вивільняється певна кількість економічних ресурсів.
         У Великобританії соціальне підприємництво всесторонньо підтримується на державному рівні, банками,фондами, програмами. 

         Це свідчить про те, що влада розуміє важливість створення підприємств, які працюють над розвитком  важливого суспільного продукту.
         Тому сьогодні у Великобританії діє близько 60 тис. соціальних підприємств, внесок яких  у ВВП складає 24 млн. фунтів.
         Для української групи було необхідно побачити, як на практиці працюють соціальні підприємці, як проводяться практичні заходи, де організації шукають нових партнерів, підтримують один одного, налагоджують ділові  стосунки.
        Практична поїздка є особливо значущою для українських учасників, оскільки розвиток соціального підприємництва - це  нова та часто ще незрозуміла тема для України. Тому можливість безпосередньо переконатися у перспективі цього напрямку і адаптувати його до українських можливостей та реалій є важливим поступальним кроком для підвищення рівня життя пересічного українця.
       Для того, щоб СП добре розвивалося в Україні необхідно внести зміни до Закону про об»єднання громадян та Закону про громадські організації, над чим уже розпочато роботу – як повідомила Ганна Костюк  учасниця навчального візиту до  Великобританії.

 • Ганна Костюк
  Сокальська АРР

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  09:28, 14 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464