** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.04.2011


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

3 квітень 2011 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

ФАНТАСТИЧНА РОЗВ’ЯЗКА ЧЕМПІОНАТУ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ з “Що? Де? Коли”

 • команда <<1715>>
 • команда <<1715>>

  1 квітня, в приміщенні Сокальської ССЗШ №3, відбувся IV-й етап X-го чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”.  В змаганнях взяли участь  19 команд, які представляли Сокальську гімназію, Сокальські ССЗШ №3, СЗШ №5, Червоноградський будинок учнівської творчості, Великомостівський НВК,  Реклинецьку, Поторицьку та Сілецьку СЗШ.
  Перед цим етапом вже практично була визначена доля чемпіонського титулу, оскільки команда Сокальської ССЗШ №3 – “Окраїна” (капітан – Роман Кошівка) перемагала на трьох попередніх етапах турніру. Проте на два інших призових місця претендували 4 команди, саме тому гра обіцяла бути дуже цікавою.
  Дуже рівно пройшла всю турнірну дистанцію команда з міста Червоноград – “В десятку” (капітан – Софія Ващук), що і дозволило їй здобути перемогу в змаганнях та стати головним фаворитом в боротьбі за “срібло” чемпіонату.
 • команда <<Фенікс>>
 • команда <<Фенікс>>


  На другому місці прийшла команда “Окраїна”, яка грала дещо розслаблено. І третю сходинку п’єдесталу пошани лише за рейтингом (показником складності запитань) виборола команда Сокальської гімназії – “Guarana” (капітан – Олена Томчук). Таким чином незважаючи на те що чемпіонська інтрига перед останнім етапом є відсутня останній етап обіцяє бути дуже цікавим так як окрім команд “В десятку” та “Guarana” на п’єдестал пошани можуть зійти команда Сокальської ССЗШ №3 -  “Геркали” (капітан – Володимир Хомяк) та команда з Червоноградського БУТ – “Lucky strike”(капітан-Тетяна Котик).

 • команда Сокальської гімназії – << Guarana >>
 • команда Сокальської гімназії – << Guarana >>

  А в неділю 3 квітня, в приміщенні диско-клубу “Вікторія” відбувся IV-й етап VIII-го чемпіонату Сокальського району з гри  “Що? Де? Коли?”.  На старт турніру вийшли 15 команд, які представляли міста Сокаль, Червоноград, Великі Мости, Радехів, смт Жвирка та село Новий Витків. Напередодні цього ігрового дня інтрига буквально висіла в повітрі “Вікторії”, зокрема на перемогу в сезоні претендували дві команди – “1715”  та “Деміурги” яких розділяли лише три бали. А різниця між третьою сходинкою та зоною вильоту складала 4 бали. І варто зазначити, що боротьба в цьому етапі тривала до останнього запитання.

  В перших двох турах перемогу здобула команда – “Фенікс” (капітан – Богдан Лисий), яка за два питання до кінця третього (заключного) туру на дві правильних відповіді, випереджала команду “1715”, проте  на ці два запитання “Фенікс” так і не зміг дати правильних відповідей, на відміну від команди  “1715”, яка наздогнала “Фенікс” та випередила її лише на один бал рейтингу.
 • команда <<В десятку>>
 • команда <<В десятку>>


  Таким чином можна сказати, що команда зі Жвирки – “1715” (капітан – Тарас Малюх) практично гарантувала собі  ювілейний п’ятий чемпіонський  титул, який вона  повністю заслужила адже в чотирьох іграх в її активі дві перемоги та два других місця.
  Незважаючи на таку невдалу кінцівку четвертої гри команда “Фенікс”, закріпилася на третій сходинці турнірної таблиці і є дуже близькою до того, щоб вперше в історії стати призером чемпіонату Сокальського району. Замкнула призову трійку команда “Деміурги”                      (капітан – Микола Сідельник), яка на жаль тепер не може претендувати на щось більше, ніж друге місце.
  Проте на щастя останній етап все-таки буде цікавим так як різниця між четвертою командою чемпіонату та зоною вильоту складає лише два бали, що обіцяє гарячу боротьбу за невиліт.

  Організаторами четвертих етапів  X-го юнацького чемпіонату Сокальського району та VІII-го  чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”  виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та відділ у справах сім’ї,  молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

  Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань-диско-клубу “Вікторія”, інтернет-мережі “BestLink”, фірмі “Ніка”, піццерії “Фігаро”, працівникам Сокальської ССЗШ №3 та диско-клубу “Вікторія”, інформаційним партнерам ігор “Що? Де? Коли?” на теренах Сокальщини ТРК “Сокаль” , інтернет-порталу “Сокаль і Сокальщина”, часопису “Голос з-над Бугу” .

  Президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості-Володимир Войтюк.

  дописувач
  -

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  09:13, 14 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464