** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.04.2011


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

21 квітень 2011 року

Пошук в новинах   

  
економіка

«Податковий кодекс має бути простим і доступним для платників податків»       

       Сокальська агенція регіонального розвитку спільно з районним центром зайнятості провели робочу зустріч із представниками бізнесу Сокальщини. Цю зустріч було організовано з метою отримати максимальну кількість думок та відгуків і разом  напрацювати пропозиції для змін до Податкового кодексу.
        На початку робочої зустрічі Ганна Костюк, директор Агенції регіонального розвитку та депутат обласної ради від партії «Фронт Змін», детально ознайомила присутніх із найбільш проблемними питаннями Податкового кодексу.
       Під час зустрічі представники Державної податкової інспекції, Пенсійного фонду в Сокальському районі, Фонду соціального страхування від нещасних випадків, Сокальського районного центру зайнятості, Єдиного Дозвільного Центру надали роз’яснення щодо зміни подачі звітності та бухгалтерського обліку приватних підприємців та юридичних осіб, надання дозволів Підприємці також мали можливість отримати фахові консультації, щодо нововведень.
       Присутні висловили невдоволення тим, що за рахунок приватних підприємців Кабінет Міністрів латає «дірки» у бюджеті та Пенсійному фонді. Податковий кодекс України не виконує жодної реформаторської функції: не стимулює розвиток економіки України, не сприяє спрощенню ведення бізнесу, перешкоджає діалогу бізнесу та влади. Про обов’язок кожного підприємця чи юридичної особи звітувати щомісячно й досі знають не всі суб’єкти господарювання. А з 1 квітня очікується погіршення умов ведення діяльності підприємців -«спрощенців». Представники бізнесу сказали, що за таких умов будуть закривати свій біснес і підуть в «тінь».
       Підсумком робочої зустрічі стала резолюція, яку внесла на розгляд Ганна Костюк. У ній зазначено конкретні пропозиції підприємців щодо внесення змін до Податкового кодексу України. Крім того, створено робочу групу, яка опрацює проблемні питання в кожній галузі на основі яких Ганна Костюк, депутат обласної ради, підготує звернення в Кабінет Міністрів України.
       Підприємці висловили побажання, що Податковий Кодекс має бути простий і доступний для платників податків та відповідати стратегічним інтересам держави.

Ганна Костюк
Сокальська АРР

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:58, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464