** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.04.2011


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

12 квітень 2011 року

Пошук в новинах   

  
освіта

 10 квітня 2011року у Сокальському НВК «ЗШ №4- ліцей» відбулося відкриття музею спортивної слави Сокальщини.  Ідея створення музею належить вчителю фізичної  культури цієї ж школи Петришаку І.М.  На відкритті музею були присутні  керівники міста, району та області.  З вітальним словом  до присутніх  звернулися: Монастирський Р.Т.- начальник відділу освіти Сокальської РДА, Дацюк І.М.- голова  Сокальської районної ради,  Карташова Н.П.- заступник  голови  Сокальської РДА,  Криштальський О.П  . – директор Львівського обласного центру фізичного  виховання  населення «Спорт для всіх»,  Пшевлоцький М.І.- президент Львівської обласної  федерації  з волейболу.                                     

  Свідоцтво про реєстрацію музею вручила  методист Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді Бенькалович Л.М.  Почесне право перерізати стрічку  було надано Карташовій Н.П. та Дацюку І.М.  Першу екскурсію для гостей свята  провели учні цієї школи під керівництвом  Дмитрук О.С.    Експозиції музею розповідають про історію розвитку різних видів спорту краю, про видатних осіб фізкультурно - спортивного руху та містять чимало цінних та пам’ятних експонатів. І в цей день не обійшлося без подарунків. Матвієнко М.І.- начальник відділу молоді та спорту Городоцької РДА подарував музею  раритетні шахи, а Калініченко О.М.- президент Львівської обласної федерації  стрільби з лука, майстер спорту, член національного олімпійського комітету  - лук.

Одним з пріоритетів роботи  шкіл району – це розвиток фізкультури та спорту.  Зокрема, підтримка тих людей, які своїми іменами прославляють  Львівщину. Вагомим кроком стало  відкриття музею та проведення  обласних змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я ».   За честь представляти Львівщину на Всеукраїнських іграх змагалися  учасники 14  команд.

дописувач
-

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:12, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464