** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.09.2011


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

7 вересень 2011 року

Пошук в новинах   

  
економіка

З ініціативи Ганни Костюк – директора Сокальської Агенції регіонального розвитку, депутата Львівської обласної ради та з  нагоди Дня Підприємця у м. Сокалі проведено круглий стіл із жінками – підприємцями на тему: "Успішна жінка – жінка та бізнес".

 


 •    Мета  проведення круглого столу: підвищити роль жінки в суспільстві, шляхом об’єднання жінок для взаємопідтримки.
             Участь у круглому  столі взяли  28 учасниць а це:  жінки- підприємці, жінки - керівники, успішні ділові жінки, молоді жінки, чия успішна робота скерована на покращення життя громади, успішні люди, які вже реалізували себе – кожен у своїй сфері – і шукають можливості реалізації свого таланту вже не у бізнесі, а на користь громаді. 
 •     На початку учасниць привітала Ганна Костюк - директор Сокальської АРР, Світлана Коробко -  заступник директора Сокальського ЦЗ та Туркуляк А. - начальник ДПІ у Сокальському районі. Пізніше присутні познайомилися, надали інформацію про те чим займаються, обмінялися контактами. А також переглянули документальний фільм «Про що не говорять чоловіки», який продемонстрував, що жінки на рівні з чоловіками мають впливати на наше життя та показав особливе значення жінки на керівних посадах у різних сферах діяльності.
 •    Жінки підприємці також поділилися  цікавими, повчальними історіями становлення та розвитку власної справи, а також розповіли про мотиви та причини освоєння такої непростої справи, як підприємницька діяльність.
           Керівник ГО «Жіночі перспективи» Любов Максимович, надала цікаву інформацію про успішні історії жіночого лідерства, тим самим підтримала і надихнула жінок на об’єднання та взаємопідтримку.
 •   Ганна Костюк запропонувала  обговорити  можливість створення Клубу ділових жінок в Сокалі.Учасниці підтримали і визначили  основні  завданням роботи такого Клубу а це:  створення нових можливостей  професійного та особистого розвитку членкинь клубу, пропаганда гармонійного способу життя жінок через впровадження програм: додаткової освіти і культурного розвитку; збереження сім’ї і виховання дітей; соціального та юридичного захисту; економічної підтримки.  А також налагодження ділових контактів, обміну досвідом та постійного підприємницького розвитку ділових жінок.
 •   Основна  місія  Клубу єднати  ділових  жінок  у прагненні розвитку та створенні нових можливостей, формування системи взаємної підтримки.
  Ставши учасником Клубу ділових жінок можна отримати доступ до спеціальних пропозицій для своїх, а також учасниці матимуть  можливість орієнтувати Клуб на створення таких програм, які цікаві особисто їм.
           Після зустрічі усім учасницям Ганна Костюк вручила подяки та запросила до співпраці.
           Про юридичні аспекти, залучення нових членкинь до Клубу, буде обговорено на  першому робочому засіданні, яке відбудеться у вівторок 13.09.2011 р.


  Детальну інформацію можна отримати  надіславши запит на e-mail: sarr@bis.net.ua

  Ганна Костюк
  Сокальська АРР

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  18:19, 10 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464