** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::01.09.2011


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

1 вересень 2011 року

Пошук в новинах   

  
влада • 31 серпня  заступник голови Сокальської райдержадміністрацій Наталія Карташова, в.о. директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ігор Дещаківський, представники відділу у справах молоді та спорту РДА та служби у справах дітей взяли участь в нараді з питань оздоровлення дітей та попередження насильства в сім’ї, яка відбулася у Львівській облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА Івана Стефанишина.

  Під час наради розглядалися питання щодо  підсумків  проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році, виконання у Львівській області вимог Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» від 15 листопада 2011 року №2789-Ш та про роботу центру соціально-психологічної допомоги у Львівській області: проблемні питання подальшого функціонування даного закладу.

  На Сокальщині з районного бюджету на організацію та проведення оздоровчої кампанії були виділені кошти в сумі 409,1 тис.грн., використано 348,786 грн. з них на пришкільні табори  248966  гривень, 99 820  грн. - на путівки в оздоровчо – лікувальний  комплекс „Ровесник”. Забезпечено оздоровленням  62 дітей із пільгових категорій в ОЛК « Ровесник» в ІІ заїзди. 58 дітей педагогічних працівників, за профспілкові кошти оздоровились у стаціонарних таборах «Політехнік» Одеської області та «Лісотехнік» Миколаївської області. Відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації оздоровлено 141 дитину району в різних оздоровчих таборах України.

  РДА
  Сокальська РДА

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  19:08, 10 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464