** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.09.2011


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

12 вересень 2011 року

Пошук в новинах   

  
спорт

10-11 вересня в спортивних залах ДЮСШ "Соколяни", гімназії та ЗСШ міста Сокаля відбулись обласні змагання з волейболу серед чоловічих команд з міст та районів області за програмою ХХ спортивних ігор Львівщини та IV обласних ігор ветеранів спорту, присв`ячених дню фізичної  культури і спорту та Всеукраїнському олімпійському уроку. В змаганнях брали участь: 4 команди з міст, 9 команд з районів Львівщини та серед ветеранів 3 команди з районів. Учасників змагань вітали: Богдан Петрушак - перший заступник голови Львівської облдержадміністрації, Оксана Вацеба - заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ОДА, Володимир Катерина - перший заступник голови райдержадміністрації, Ігор Дацюк - голова районної ради, Роман Швед - депутат обласної ради, Микола Пшевлоцький - голова Федерації волейболу Львівщини, Ярослав Тарасюк- начальник відділу у справах молоді і спорту райдержадміністрації та інші. Перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Петрушак відзначив та нагородив кращих фахівців сфери фізичної культури і спорту. Вручив Почесні грамоти та Подяки Львівської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди професійного свята Дня фізичної культури та спорту й нагородив ексклюзивними годинниками голови обласної державної адміністрації.
 

 За підсумками проведених змагань перше місце посіла команда зі Сокаля. Серед ветеранів спорту: І місце-команда м.Сокаля, ІІ місце- команда м. Пустомити, ІІІ місце- команда м.Стрий.  

РДА
Сокальська РДА

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:24, 10 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464